reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen w Warszawie

Mmadziulas

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Maj 2010
Postów
28
Witam, czy orientujecie się gdzie w Warszawie są organizowane zajęcia w basenie dla kobiet w ciąży? Znalazłam tylko pływalnię nowa fala.
 
reklama
Witam, czy orientujecie się gdzie w Warszawie są organizowane zajęcia w basenie dla kobiet w ciąży? Znalazłam tylko pływalnię nowa fala.

Ja nie słyszałam, ale wydaje mi się, że jeśli chcesz chodzić na basen w ciąży to nie są potrzebne żadne specjalne ćwiczenia, po prostu pływanie - oczywiście nie bicie rekordów :)
Ja bardzo lubię basen, ale w ciąży nie chodziłam, bo przed ciążą zdarzały mi się po basenie jakieś infekcje i nie chciałam ryzykować, ze trzeba będzie coś leczyć.
Chodziłam za to na "lądową" :) gimnastykę dla ciężarnych tutaj: Strona główna - Studio Zdrowia Agnieszki Grochowskiej i byłam bardzo zadowolona.

Gimnastyka bardzo urozmaicona, całkiem niezły wycisk. Przy okazji pogadanki o ochronie krocza i nauka oddychania - chodziłam od 13 do 36 tygodnia.
 
Ja chodzę na Inflancką. Ale pływam, nie na ćwiczenia, Tam jest aqua aerobic i widziałam, ze dziewczyny z brzuszkami tez chodza czasem, ale ja wole pływac we wlasnym tempie. Przepływam ile sobie założyłam i do domu.
Później, po porodzie , będę szukac basenu czystszego, z cieplejszą wodą, żeby z małym/małą pójść.
 
Ewa ja chodze z mala na Muszelke lub na Poloneza. Jesli wybierasz sie na muszelke to wczesniej zorientuj sie czy nie ma zajec grupowych bo wtedy basen dla dzieci jest zarezerwowany. My chodzimy na basen odkad mala skonczyla pol roczku:)
 
Dziewczyny, mieszkam od niedawna w Warszawie i chcialam zabrac corke na basen - ktory bedzie najbardziej atrakcyjny dla dziecka 4 lata?

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

To zależy co masz na myśli przez "atrakcyjny". Sa dzieci, dla których hałas na duzym basenie jest nie do zniesienia, dla innych musi byc jak najwięcej atrakcji. Dużo atrakcji jest np. na Warszawiance, ale tam jest zawsze duzo ludzi, kamerlanie jest np. na Wilczym Dole na Kabatach.
 
reklama
Ja mogę polecić zajęcia dla maluchów na basenie na Kasprzaka - organizacyjnie b. fajnie rozwiązanie, nie tylko oddzielna niecka, ale i szatnie, przewijaki. My chodzimy do szkoły Rekinek.
 
Do góry