reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytania, skargi, uwagi dotyczące Naszego forum

mama2006

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2011
Postów
988
Miasto
Warszawa/Wola
Dziewczyny wpisujcie proszę tutaj swoje:
- zapytania
- skargi
- uwagi
dotyczące Naszego forum Luty 2012.

A ja postaram się zrobić wszystko aby było ładnie i przejrzyście :p
 
reklama
No to mama2006 gratuluję awansu :-)! Widzę że zdublowane i niepotrzebne tematy już usunęłaś, ja mam sugestię, żeby "przykleić" na górze te najważniejsze czyli "luty 2012", "lista lutówek", "zapytania, skargi..." i ewentualnie coś jeszcze co uznasz za godne wyeksponowania na szczycie listy.
 
moim zdaniem warto pilnować sie tematu na watku, bo plotki i rózne inne tematy mozemy poruszać na lutówkach,a niestety pogawedki są wszedzie, wtedy robi sie bałągan
ale mama2006, fajnie by było, jakby był drugi mod
 
Pewnie, że by było fajnie. Bo ja jeszcze tutaj nie wszystko ogarniam... :p No to kto się zgłasza na drugiego medatora?

poroniona
- z tą segregacją tematów, na razie to zostawiam, poczytam i dopiero coś zrobię (na razie nie wiem jak to się robi )
 
zastanawiam sie tylko jak do watku na 1 stronie dodac liste, czy jest tu taka funkcja, bo w watku zakupy mozna by posegregowac sensowne propozycje, nie znam tego forum i nie wiem czy ma ono taka fukcje, ale mamam 2006 jak sie rozpatrzysz to wszystko poznasz i bedziesz wiedziec co i jak :)
 
tez mysle ze watek "lutowki na zakupach" powinien miec podkategorie.. byloby latwiej cos tam znalezc.. np "lozeczka", "ciuszki", "higiena niemowlecia" itp itd
 
reklama
krisowa - masz wiedzę i doświadczenie, więc może jednak, jako moderator wspomagający mamę2006? ja jestem za :tak:
Aby być chocby moderatorem, trzeba dużo poświęcać forum, ja wchodzę czasem, ale był moment, że mnie wcale nie było.
Nie czuje się na siłach spędzać kilka godzin przy komputerze. W każdej chwili może być różnie...

Milcia, popieram :)
 
Do góry