reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

dorota1212423

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Październik 2011
Postów
38
Miasto
Ropczyce / Italia;Verona
Witajcie! Mieszkam z mężem we Włoszech w Veronie jestem w 8 miesiącu ciąży i mam pytanie czy któraś z was rodziła w szpitalu w Borgo Roma! jeśli tak to bardzo proszę o opinie o szpitalu i co czeba wziąść ze sobą do szpitala dla siebie i maluszka! Z góry bardzo dziękuję! pozdrawiam
 
reklama
Witajcie! Mieszkam z mężem we Włoszech w Veronie jestem w 8 miesiącu ciąży i mam pytanie czy któraś z was rodziła w szpitalu w Borgo Roma! jeśli tak to bardzo proszę o opinie o szpitalu i co czeba wziąść ze sobą do szpitala dla siebie i maluszka! Z góry bardzo dziękuję! pozdrawiam
Witam. Musisz isc do tego szpitala i tam Ci dadza liste rzeczy ktore sa potrzebne. A tak w ogole to zapraszam tutaj https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-wloch-f163/czesc-mamy-polki-we-wloszech-28482/index96.html
 
Do góry