reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Wampi bo takie drewniane są najlepsze! My też takie kupimy bo niestety moje z czasów dzieciństwa zaginęły podczas przeprowadzki :/ 4 lata temu...a były nadal jak nowe...:(
 
reklama
Co do sanek, to też myślałam o takich z pchaczem, ale zaczynam się zastanawiać, czy faktycznie na nieubitym śniegu nie będzie ciężko ich prowadzić.......?:baffled: No i jak ze zjeżdżaniem? A już myślałam, że jestem zdecydowana:baffled:
 
JustMe5 zarówno pchacz, jak i oparcie jest odczepiane..
a ja tak sobie myślę, że u mnie na wsi na głównej drodze zawsze jest ubity śnieg:-D
ale przemyśleć jeszcze to wszystko też muszę:tak:
wstępnie mieliśmy na BN kupić, ale boję się, że zima może szybciej przyjść i pewnie na Mikołajki kupimy :-)
 
Moja Naducha chyba najszczuplejsza ze wszystkich dziewczynek, w karcie w szpitalu ma wpisany 10-25 centyl wagowy,za to wzrost na 90 centylu:eek: chyba modelką chce zostać;-)ale dysproporcję widać gołym okiem...
Ubranka nosi 86,buciki na zimę 23.
Moja Julka na 3 lata ważyła 15 kg,teraz 26 kg.
malina ja zamówiłam z halensa kombinezon 86 (next),bo zależało mi na tym,aby Nadia miała jeden w całości i jeszcze czekam
NEXT Kombinezon - Kurtki i kombinezony - Moda dla niemowlak�w - Dziecko - Halens - halens.pl
 
My też kupimy na mikołajki, mam nadzieję, że coś jeszcze będzie w rozsądnych cenach. WIdziałam nawet fajne z materacykiem, zamiast śpiworka. Nie wiem tylko jak to jest z tymi rurami na oparciu, czy to będzie wygodne tak się opierać o rurę na wysokości łopatek, a poniżej żadnego podparcia ? Ktoś ma doświadczenie?
Jeśli chodzi o pchacz, to jego wyjmuje się jednym ruchem, więc nie zawadzi go mieć, zawsze można zdjąć.
 
my bierzemy najzwyklejsze sanki, bo nie będziemy nimi jeździć po chodnikach, tylko na górkę i jazda, mamusia z tyłu :-D nareszcie, tyle lat na to czekalam, by sobie z górki pozjeżdżać

Kupili mi je moi rodzice jak byłam mała, więc mają jakieś 25 lat. Wytrzymały moją jazdę, mojego brata ciotecznego i jego 2 rodzeństwa oraz moją córę i nadal są w świetnym stanie.

moje nie wytrzymały, ja i mój brat na tych sankach i rozpadły się na wióry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moja Julka na 3 lata ważyła 15 kg,teraz 26 kg
:szok::szok::szok: 26kg, kiedy moja tyle ważyła... chyba w zerówce, bo teraz to już waga ciężka ;-)

mamusia z tyłu
laugh.gif
nareszcie, tyle lat na to czekalam, by sobie z górki pozjeżdżać

:-)
 
my bierzemy najzwyklejsze sanki, bo nie będziemy nimi jeździć po chodnikach, tylko na górkę i jazda, mamusia z tyłu :-D nareszcie, tyle lat na to czekalam, by sobie z górki pozjeżdżać

....czekam na foty!:-D:-p

Skoro ten pchacz bez problemu się odczepia, to ja z kolei chyba zedycduję się na te sanki z pchaczem.... od przybytku głowa nie boli;-)

Agnieszka, bardoz fajny kombinezon! Mam nadzieję, że przyjdzie przed zimą, bo z Halensem różnie bywa;-)
 
reklama
Do góry