reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a jednak będzie chłopczyk

reklama
Witam Selena :-)

hi hi to Ci niespodzianka :-) czyli jednak zdarzają się takie niespodzianki mimo tej całej techniki ;-)
Chciałabym zobaczyć Wasze miny jak to usłyszeliście :-D a jak z ciuszkami ? sporo różowych już kupionych ? ;-)
 
Niezłe jaja hehe

Podobno z większa pewnością można potwierdzić chłopczyka bo czasem dzidzia wygląda na dziewczynka a tu się okazuje że gdzieś się coś podwinęło i to wcale nie dziewczynka i widocznie tak było w Waszym przypadku, niezły odjazd :-)

pozdrowionka dla synusia :-)
 
ciekawe czy w poniedziałek u nas synek zostanie synkiem ;D
mam to samo :) w zeszłym tygodniu nawet powiedziałam swojej gin że niby ma być chłopiec ale we wtorek się okaże czy coś mu nie odpadło. powiedziała,że skoro był stwierdzony chłopiec to raczej tak już pozostanie i nic mu nie odpadnie :)
 
selena my tu hihy śmichy ale jak się z tym czujecie? niezła zmiana. a ja tak pocichutku sobie marze że może usłyszę "dziewczynka",ale to raczej niemożliwe i nie żebym wybrzydzała, wiadomo najważniejsze żeby dzieci były zdrowe, ale jakoś tak dziewczynka dla mamy jest ważna no i parka to takie "idealne"-hehe
 
reklama
a ja spotkalam znajoma w przychodni ktora do ostatnich chwil zyla z wiedza ze bedzie synek (kilkakrotnie na usg bylo stwierdzone) a tu niespodzianka i ma dziewczynke ...czyli nigdy nic nie wiadomo :)
 
Do góry