reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ortopeda z Krakowa

ingena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2011
Postów
50
Po ciąży mam problem z kręgosłupem, boli mnie strasznie. Moja kruszynka urodziła się dosć spora i dała mi w kość. Nie mogę spać po nocach, a nie mogę brać tabletek przeciwbólowych bo karmię piersią. Konieczna jest, jak przypuszczam, wizyta u ortopedy i tu się zaczyna problem. Nie mam pojęcia do kogo mam iść, znam tylko dwóch ze słyszenia. Możecie mi doradzić do kogo się wybrać? Który ortopeda jest dobry i ma dobrych rehabilitantów, bo jak znam życie to będą niezbędni.
 
reklama
ja chodzę od 4 lat do dr Strokowskiej, która przyjmuje na Placu Sikorskiego. Ma urlop do 2 września z tego co wiem bo moja córeczka też była spora i też mi na kręgosłup poszło, więc już tam dzwoniłam - pzry moim rozszczepieniu zaczęłam tracić władzę w nogach momentami. Czynne jest od 8-18 i w tych godzinach są zabiegi też ale teraz do 13 (okres wakacyjny). Pani dr jest w porządku choć nie wiem jak się sprawdzi u kogoś innego u mnie ogranicza się w zasadzie do wypisania tych zabiegów które się sprawdziły i o które proszę. Terminy na masaże to jakieś 2-3 mies ale inne zabiegi są szybciej. Pamiętaj że musisz mieć skierowanie od lekarza ogólnego do poradni rehabilitacyjnej żeby zostać pzryjęta (rejestrować się można telefonicznie)
 
Mam niestety taki problem, że mogę iść tylko w weekend (najlepiej w sobotę):(, najlepiej w sobotę. Raczej wybiorę się prywatnie, bo wtedy nie potrzeba skierowania. Bardzo dziękuję Ci za informacje, mój błąd, że nie doprecyzowałam. Nie chcę też tak długo czekać na masaże, bo córeczka cały czas wymaga opieki.
 
Ja słyszałam o Rafale Więcku z Krakowa, ale nigdy u niego nie byłam osobiście. Moi znajomi chodzili do niego z dzieckiem z wadą postawy i bardzo sobie chwalili. Nie wiem, jaki jest do niego numer telefonu, ale jeśli potrzebujesz to myślę, że jak go wrzucisz w google to coś powinno wyskoczyć, a jak nie to daj znać, zapytam znajomych. Powodzenia i trzymaj się! :-)
 
też słyszałam, bardzo dobre opinie o tym dr Więcku, że ma duże doświadczenie , od lat przyjmuje w Krakowie i co wazne ma jaka bardzo nowoczesna aparaturę do zwalczania bólu falą uderzeniową, także wiem, że własnie wiele osób idzie do niego leczyć ból , ale dzieciaczki też przyjmuje
 
i jak tam, ingena, wybrałaś się? u Więcka jak jesteś ubezpieczona w Medica Polska to nie musisz nic płacić :)
 
Mi raz przyszło się mierzyć ze skręconym stawem skokowym i na Armii Krajowej przyjmował mnie taki ortopeda z długimi włosami ale nie pamiętam jak się nazywał, bardzo dobry i rzeczowy człowiek.
 
Mi raz przyszło się mierzyć ze skręconym stawem skokowym i na Armii Krajowej przyjmował mnie taki ortopeda z długimi włosami ale nie pamiętam jak się nazywał, bardzo dobry i rzeczowy człowiek.

dobrze by było, gdyby tylko jeden tam miał długie włosy ;) ja ostatnio sama miałam problem z achillesem, ale wybrałam tego Więcka własnie i faktycznie bardzo w porządku gość.
 
My u dr Więcka byliśmy z synem na USG bioder. Bardzo długo je wykonywał, starał się zrobić je najdokładniej.
Jedyny minus to taki, że mimo umawiania na godzinę trzeba czasem zcekać nawet 2h, ale jak pielęgniarka zobaczyła że jesteśmy z maleńkim dzieckiem to wzieła nas poza kolejnością.
 
reklama
My u dr Więcka byliśmy z synem na USG bioder. Bardzo długo je wykonywał, starał się zrobić je najdokładniej.
Jedyny minus to taki, że mimo umawiania na godzinę trzeba czasem zcekać nawet 2h, ale jak pielęgniarka zobaczyła że jesteśmy z maleńkim dzieckiem to wzieła nas poza kolejnością.

mi to się jeszcze nie zdarzyło takie czekanie, ale sama widzę, że doktor ma coraz więcej pacjentów. no i dobrze w sumie, jak jest dobry i rzetelny to na zdrowie :)
 
Do góry