reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia

heheh Krolcia inna!!:D zdecydowanie:D jak mozna nie miec chcicy na słodycze?:) tym bardziej bedac na diecie:D:D mnie tam jezyk w dupsko ucieka za kazdym razem gdy pomusle o żelkach, o serniku, paluszkach ptysiowch, m&m'sach..
 
reklama
Ja dostaję zdecydowanie ślinotoku na hasło kiszony:tak:!!!! Kapusta kiszona itd. Bigos OOOOOOOOOO Bigos ale tylko i wyłącznie z kiszonej kapusty, bez dodatku tej słodkiej bleee. Mogłabym żyć samym bigosem zagryzając go kiszonym.

Idę rozmrozić paczkę z wigilii:sorry2:


Także widzisz olcia teraz dlaczego nie ruszyłam ciasta u Ciebie:sorry2::tak:. Jak chcesz mnie ciastem poczęstować to Ty się mnie pytaj kiedy mam @ i wtedy zapraszaj!:-D:-D:-D:-D
 
Krolcia - to byś się umęczyła na Wigilii u moich teściów (tak jak ja zresztą) U nich kapusta słodka z grzybami i fasolą:confused: i - o zgrozo - pierogi ze słodką kapustą :eek:- to dopiero ochyda :baffled:

Ale musisz ten dar wykorzystac:tak:, znaczy że słodzik Ci niepotrzebny (kurde, też bym tak chciała) za to kiszone ogóry, kapusta, mizeria - to wszystko jest dozwolone na dukanie - także szalej dziewczyno:tak:

Co do otrąb - Sante mogą byc, tyle, że bardziej się opłaca kupic na all, bo tam 8 zł za 1kg, a w sklepie wyjdzie 15zł. Mnie schodziły szybko.
 
Krolcia - to byś się umęczyła na Wigilii u moich teściów (tak jak ja zresztą) U nich kapusta słodka z grzybami i fasolą:confused: i - o zgrozo - pierogi ze słodką kapustą :eek:- to dopiero ochyda :baffled:

Ale musisz ten dar wykorzystac:tak:, znaczy że słodzik Ci niepotrzebny (kurde, też bym tak chciała) za to kiszone ogóry, kapusta, mizeria - to wszystko jest dozwolone na dukanie - także szalej dziewczyno:tak:

Co do otrąb - Sante mogą byc, tyle, że bardziej się opłaca kupic na all, bo tam 8 zł za 1kg, a w sklepie wyjdzie 15zł. Mnie schodziły szybko.
Już mi się podoba ta dieta!:tak::-D
Słodka kapusta i z fasolą yyyy..
Ja się obżarłam na wigilii bo była u mnie:tak: i był bigos z kiszonej i sałatka słona z fetą, paszteciki kruche(ze słonego ciasta) i pierogi z kiszoną i wersja właśnie ze słonym twarogiem też...
 
hehe krolcia to teraz wszystko jasne:) Gdybym wiedziała to bigosu bym Tobie nagotowała:) a pierogi pieczone mniaaaaam. Też były u nas na wigilię (słone;)) z farszem grzybowo serowym:tak: jejku ale bym zjadła!


dzisiaj mam kryzys. Zjadłabym wszystko! :sorry2:
 
Już mi się podoba ta dieta!:tak::-D

To dopiero początek zalet:tak:
Ma ich znacznie więcej:
-jest skuteczna :tak:
-nie ma ograniczeń ilościowych, więc się nie jest głodnym,
-spala się tłuszcz, a więc kształtują się mięśnie tak jakby się wykonywało ćwiczenia (wszystko co jesz na tej diecie buduje tkankę mięśniową a spala tłuszczową)
- cycki nie chudną:-D

Wady oczywiscie też są - obciąża wątrobę i nerki. Ale i na to jest sposób, jak pisala Wrublik - duuuużo pić, dodawać majeranek gdzie się da:tak:

Ach, ja od poniedziałku w I fazie i już 2 kg (głównie świątecznego balastu) za mną:-) A jestem przed @ więc to prawdziwy sukces, bo zawyczaj o tej porze, to mi przybywa te 2 kg wody:crazy:
 
Różni się trochę składem, tzn mąka ma ciutkę więcej tłuszczu i węglowodanów a mniej białka (nie są to jakieś kolosalne różnice). Na dukanie jedna zaleca się jak najmniej węglowodanów, a mąka ma ponoć jakieś domieszki mąki pszennej i to chyba jest decydujące.
 
reklama
Rany Cristal tylko pozazdrościć! Ja od piątku jestem na diecie + ćwiczenia ok 2h dziennie i tylko -1 kg :-( Dziś mam zamiar wprowadzić olej z wiesiołka do diety, kiedyś mi ładnie waga na nim leciała poza tym dzięki niemu mam równe cykle i nei usze brac hormonów.

Eh póki co mnei nie stać na dietę dukana ale później chyba się skuszę... coraz więcej plusów widzę ;-)
 
reklama
Do góry