reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawa do opieki nad dzieckiem

Dołączył(a)
9 Styczeń 2012
Postów
13
Miasto
Toruń
Witam
19 maja skoncze 18 lat . Obecnie jestem w 17 tyg ciazy , termin przypada na ok 20 czerwca . Co wtedy kiedy urodze dziecko przed terminen np na poczatku maja? mam na mysli to ze nie bede miala jeszcze wtedy ukonczonych 18 lat . Co wtedy z prawem do opieki?Czy bedzie konieczne zeby na tych kilka tygodni przejmowala je moja mama?
 
reklama
19 maja skoncze 18 lat . Obecnie jestem w 17 tyg ciazy , termin przypada na ok 20 czerwca . Co wtedy kiedy urodze dziecko przed terminen np na poczatku maja?
Jako osoba niepełnoletnia nie będzie Pani mogła być opiekunem prawnym dziecka. Do czasu osiągnięcia przez Panią pełnoletności konieczne będzie ustanowienie takiego opiekuna - może nim być Pani mama,


 
Do góry