reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

Co prawda ja nie Oleśka ani Wiolan ale mogę odpowiedzieć, że moja córa z tych bardziej leniwych była i do 3 roku życia przy dłuższych spacerach korzystała z parasolki.
 
reklama
moje dziecko tez z tych srednio zainteresowanych jazda w wozku
za to ja bez wozka sie nie ruszam,gdzie bym zakupy poupychala?
z jakiegos powodu zawsze ze spaceru wracam z jakims ladunkiem:eek:
 
bali u nas wozek sluzyl dlugawo,Wiki mial 3 latka i mielismy jeszcze go nad morzem,np wieczorami szlismy na spacer a Wiki kimal w wozku,chociaz nozki wystawaly.nie wyobrazam sobie zebysmy go wtedy nie mieli:no:
ogolnie wysluzyl sie nasz wozek zarowno Ola jak i Wiki lubia/li jeżdzic wozkiem na spacerki
 
a ja potrzebuję opinii mam z dwójką dzieci, czy w wieku 2 lat dziecko potrzebuje spacerówki/parasolki?
Oleska, Wiolan? Jagoda jeździła jak się Jasiek urodził?
bo mój już teraz w zasadzie nie jeździ
Jak Jasiek był w gondoli, to Jagoda z musu chodziła, choć czasem siadała dupką w nogach gondoli, ale wtedy musiałam mocno wózek trzymać, bo leciał.
Natomiast, jak młody przeszedł do spacerówki, to z x-landera zrobił się wózek bliźniaczy. Jasiek siedział maksymalnie z tyłu, a Jagoda przed nim. Ponad pół roku tak jeździli, dopóki Jasiek nie zaczął skopywać Jagody, bo mu widok zasłaniała. Tak było, jak szłam gdzieś z nimi sama.
Poza tym przez pierwszy rok po urodzeniu Jaśka, jeśli szliśmy we czwórkę na dłuższą wyprawę, to Jagoda siadała w parasolce a Jasiek w x-l. Ona z tych leniwych była.
Nawet w ostatnie wakacje musieliśmy wziąć ze sobą i parasolkę i x-l, bo dama na nóżkach nie chciała a miała ponad 3 lata.
 
u nas wózek jest super, dopóki Młody nie zobaczy placu zabaw i huśtawek/zjeżdżalni:-p. Ostatnio z daleka omijam place zabaw i spacerujemy gdzieś po osiedlu. W zeszłym tygodniu poszłyśmy z koleżanką na sąsiednie osiedle i 2,5 godziny siedział w wózku bez zająknięcia, także chyba nie jest źle.
 
to ja napisze tak.. kazde dziecko jest inne... ja widze po moich.. kacper stawial na jazde w wozku z mega relaksem (czytaj zasypial z parówką w buzi) wiec my wozka z nim uzywalismy ponad 3 lata.. Agata nie bardzo oglada sie za 4 kolkami... woli na nogach.. jak jedziemy do sklepu to tylko wozki sklepowe.. w galerii tylko maraton miedzy ludzmi, a jak raz byla w wozku to o wszystko zahaczała rozciagnietymi na boki (jak skrzydla w samolocie) rączkami... w efekcie tego zrezygnowalismy z wozka w galerii.. wolę za nią biegać niż ukladac wszystko w sklepach.... tylko jak przychodza weekendy i Agata ma problemy z drzemką popoludniową to ją pakujemy w Vip XL i zasypia nam w minute, wiec uzywamy tego.... I'coo..
czy bym teraz kupila spacerowke??? w żadnym wypadku!!!!!!!!!!!!!
chyba że Tysia chcesz odkupić nasze I'coo w 500 się zmieścisz....
 
czyli Wiolan w kwietniu mam kupić jakąś parasolkę, w razie awarii?
no zastanawiam się, bo my wszędzie autem, nawet do parku podjeżdżamy i wtedy na nogach, w sklepach jeździ w koszu, a po galeriach z nim nie chodzę, bo nawet w wózku w przymierzalni nie wytrzyma dłużej niż 20 sekund
 
reklama
czyli Wiolan w kwietniu mam kupić jakąś parasolkę, w razie awarii?
no zastanawiam się, bo my wszędzie autem, nawet do parku podjeżdżamy i wtedy na nogach, w sklepach jeździ w koszu, a po galeriach z nim nie chodzę, bo nawet w wózku w przymierzalni nie wytrzyma dłużej niż 20 sekund

kochana odpuscilabym sobie na twoim miejscu w 100% jakikolwiek zamiennik bugaboo.... ja nie widze sensu kupowania dla Leosia ( z twojego opisu) jakiegokolwiek wozka.. no chyba ze jestes gadzeciara ;-):-pi potrzebne ci to do odzoby klatki schodowej czy szafy..:-D:-D;-);-)
 
Do góry