reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

widzienie z dziecmi

M

mineralnakocica

Gość
Jeżeli była zona nie będzie chciała wydać dzieci mojemu narzeczonym to co w takiej sytuacji zrobić? zadzwonic na policje? spiszą notatke czy moge sobie ja zachować w razie rozprawy sądowej jako dowód?ile razy wzywac polcije jeżeli nei da raz drugi trzeci dziesiaty po ilu takich akacjach nie dania dzieci załozyc sprawe w sądzie o utrudnianie kontaktu z dziecmi?
Jeżeli żona zabrala foteliki samochodowe które kupił w trakcie małżeństwa ale ona je zabrała czy jak przyjedzie po dzieci musi ona dac te foteliki czy musi miec swoje?i co musi jeszcze mu dać dla dzieci?
A jeżeli jedno dziecko bedzie chore a drugie zdrowe to te zdrowe musi dac tak? bo ponoc jak dziecko chore to nie ma obowiazku dac ojcu dziecka by do niego pojechało..

Czy jest mozliwość dostania wyroku do reki w dniu jego odczytania? skoro jest tego samego dnia prawomocny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jeżeli była zona nie będzie chciała wydać dzieci mojemu narzeczonym to co w takiej sytuacji zrobić?
Co to znaczy, że nie chce wydać?

zadzwonic na policje? spiszą notatke czy moge sobie ja zachować w razie rozprawy sądowej jako dowód?
Pani? A kim Pani jest w tej sprawie? Pani jest obcą osobą.

ile razy wzywac polcije jeżeli nei da raz drugi trzeci dziesiaty po ilu takich akacjach nie dania dzieci załozyc sprawe w sądzie o utrudnianie kontaktu z dziecmi?
To już decyzja rodzica.

Jeżeli żona zabrala foteliki samochodowe które kupił w trakcie małżeństwa ale ona je zabrała czy jak przyjedzie po dzieci musi ona dac te foteliki czy musi miec swoje?
Jesli rodzice dzieci nie mogą się w tej kwestii porozumieć to trzeba było prosić sąd o rozstrzygnioęcie.

i co musi jeszcze mu dać dla dzieci?
Nic.

A jeżeli jedno dziecko bedzie chore a drugie zdrowe to te zdrowe musi dac tak?
Tak.

bo ponoc jak dziecko chore to nie ma obowiazku dac ojcu dziecka by do niego pojechało..
A może warto zapytać czy dobry ojciec wyobraża sobie zabranie dziecka chorego i narażanie chorego na taki dyskomfort i zagrożenie życia a może i zdrowia? A nie czy zla matka da czy nie da chore dziecko?

Czy jest mozliwość dostania wyroku do reki w dniu jego odczytania?
Zwykle nie.

skoro jest tego samego dnia prawomocny[/QUOTE]
Ale sąd musi przygotwać dokument.
 
Nie chce wydać znaczy nie chce dac ojcu dizeci wtedy kiedy on ma widzenie z nimi. Narzyczony prosił mnie bym sie dowiedziała jak to wygląda. To narzyczony jak wezwie policje moze sobie zachowac sobie notatke od policji ze nie chciala dac mu dzieci?zeby mial jakis dowód ze naprawde nie dała mu dzieci

Ale ona może mówic że dziecko ma gorączke albo że jest chore a dziecko wcale nie ma gorączki ani nic musimy na słowo jej wierzyć?

To raczej nie ma mozliwosci żeby dostał wyrok albo jakis odpis wyroku ? Bo ona sie śmieje ze wyrok uprawomocni sie po 2-3tygodniach a nie tego samego dnia i ze nie da mu dzieci po ogloszeniu wyroku dopóki nie przyjedzie do niej z wyrokiem
 
Nie chce wydać znaczy nie chce dac ojcu dizeci wtedy kiedy on ma widzenie z nimi. Narzyczony prosił mnie bym sie dowiedziała jak to wygląda. To narzyczony jak wezwie policje moze sobie zachowac sobie notatke od policji ze nie chciala dac mu dzieci?zeby mial jakis dowód ze naprawde nie dała mu dzieci
Policja nie ma oboiwiązku udostepniania notatek służbowych. Ma obowiązek przechowywać dokumenty i udostepnić je sądowi.

Ale ona może mówic że dziecko ma gorączke albo że jest chore a dziecko wcale nie ma gorączki ani nic musimy na słowo jej wierzyć?
Prawo nie nakazuje by matka na okolicznosć choroby dziecka w czasie gdy ojciec dziecka ma wizytę przedstawiała mu zaświadczenie lekarskie.

To raczej nie ma mozliwosci żeby dostał wyrok albo jakis odpis wyroku ?
Tego samego dnia nie jest to możliwe (trzeba sporządzić dokument, sędzia musi złożyć podpis itp.

Bo ona sie śmieje ze wyrok uprawomocni sie po 2-3tygodniach a nie tego samego dnia i ze nie da mu dzieci po ogloszeniu wyroku dopóki nie przyjedzie do niej z wyrokie
nie wiem jaki był zakres postepowania, jakie zapadło orzeczenienie itp. więc nie wiem kiedy wyrok będzie prawomocny. Co do zasady można otrzymać prawomocny wyrok zwhykle kilka dni po jego uprawomocnieniu.
 
narzyczony?

a kto to taki?

dziewczyno.... mieszasz sie nie do swoich spraw!!! dzieci twojego faceta to nie Twoje dzieci. zostaw jego byłą żone czy kimkolwiek dla niego byla w spokoju. nie żongluj uczuciami dzieci bo cie znienawidzą.
 
To ona sobie może za każdym razem mówic że dziecko ma gorączke albo że jest chore przeciez może kłamac
 
reklama
Policja nie ma oboiwiązku udostepniania notatek służbowych. Ma obowiązek przechowywać dokumenty i udostepnić je sądowi.


Prawo nie nakazuje by matka na okolicznosć choroby dziecka w czasie gdy ojciec dziecka ma wizytę przedstawiała mu zaświadczenie lekarskie.


To ona sobie może za każdym razem mówic że dziecko ma gorączke albo że jest chore przeciez może kłamac
 
Do góry