reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w polsce, a poród za granicą

paulawawa112

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2012
Postów
366
Miasto
Warszawa/Manchester
Witam, mam takie pytanie.
Nie wiem, czy dobrze trafiłam, ale tu napiszę.
Zaszłam w ciążę w Polsce, a rodzić będę w Wielkiej Brytanii, ponieważ mąż tam mieszka i pracuje.
I i II trymestr ciąży będę prowadziła w Polsce, a III chciałabym już w Wielkiej Brytanii.
Co w takiej sytuacji zrobić?
Czy można przenieść prowadzenie ciąży za granicę i czy tutaj w Polsce nie będą robić problemów?
 
reklama
Witam, mam takie pytanie.
Nie wiem, czy dobrze trafiłam, ale tu napiszę.
Zaszłam w ciążę w Polsce, a rodzić będę w Wielkiej Brytanii, ponieważ mąż tam mieszka i pracuje.
I i II trymestr ciąży będę prowadziła w Polsce, a III chciałabym już w Wielkiej Brytanii.
Co w takiej sytuacji zrobić?
Czy można przenieść prowadzenie ciąży za granicę i czy tutaj w Polsce nie będą robić problemów?

O jakich problemach pani myśli?
Trudno mi sobie wyobrazić jakiekolwiek problemy w związku z przeniesiem prowadzenia ciązy wskutek przeprowadzki.
 
Nie znam się dokładnie na tym,ale każda ciężarna spisywana jest zdaje się do jakiegoś rejestru, dlatego o to głównie mi chodziło, czy jak nagle zniknę z polskiego to nie będzie problemu, oczywiście za granicą będę prowadzić ciążę dalej aż do rozwiązania.
 
Do góry