reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki,pokoiki czyli królestwo naszych maluszków .

As 76

truskawkowa mama
Dołączył(a)
16 Marzec 2009
Postów
8 129
Miasto
Marki
Zapraszam do wklejania fotek,dzielenia się pomysłami i wykazywania się inwencją twórczą .:tak:;-):-):-)
 
reklama
Ja jeszcze nie rozkładam bo muszę skończyć remont. Zdjęcia dziecięcego pokoju wstawię z chęcią, gdy go wybuduję:D
 
Ja tez jeszcze nie rozkladam.
Bo jeszcze czeka nas malowanie.
Jak bedzie gotowe,chetnie sie pochwale:-p
 
As, dziekujemy za nowy watek :) ja mysle ze tez zloze lozeczko w kwietniu ale najpierw musze je kupic :) komode zlozymy jak tylko kupimy, mam nadzieje ze w marcu juz bedzie. nad kupnem szafy sie jeszcze zastanawiam. zobaczymy ile wydamy na komode i lozeczko. pokoik dla naszego maluszka juz pomalowany i jest w nim obecnie kanapa, ktora mysle ze tam zostanie. nie moge sie doczekac jak kupimy mebelki
 
Mała rada dziewczynki, meble musza byc wczesniej rozłożone nie na ostatnia chwile. Lepiej niech sie kurza ale zapach sie troszke ulotni. Pamietam jak łóżeczko wyjelismy z pudła do skrecania, dębowe polakierowane i czuc było długo. Nie wspomne juz jak w nowym domu synkowi pokoj robilismy to dywan i meble czuc bylo kilka tygodni, na szczescie nie mieszkalismy jeszcze wtedy. Teraz tez juz komoda sie wietrzy od 2 tyg:tak:
 
reklama
Nowy wątek już jest więc pytanko .Czy już rozkładacie łóżeczko?

Jak tylko je kupię ;-) ale myślę, że z rozłożeniem go poczekam do początku kwietnia chociaż. Maluch będzie miał kącik u nas w sypialni, która jest świeżo po remoncie. Komodę dla siebie już ma - oddaliśmy mu swoją, a sobie kupiliśmy większą :tak: teraz chcę dokupić jeszcze półki na ścianę, żeby móc poukładać na nich jakieś maskotki, potrzebne kosmetyki itp. rzeczy.
 
Do góry