reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ograniczenie praw

Pysia29d

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Grudzień 2009
Postów
1 081
Dzień dobry w grudniu maiałam sprawe sadowa o uznanie ojcostwa ailmenty i ograniczenie praw.wszystko odbylo sie na 1 sprawie mimo ze ojca dziecka nie bylo .Uznanie bylo na podstawie zeznań moich znajomych,ale to nie jest ważne.
Ojcieu dziecka zostały ogranicznone prawa.Moje pytanie polega na problemie jakie on ma jeszcze prawa? czy musi byc jego zgoda przy leczeniu,czy moze wybierac leczenie? Jest tylko na dokumencie napisane Odebranie praw. a moja kolezanka ma odebranie w praw w sprawach najwazniejszych. u mnie ogólnie rozchodziło sie o to ze siedzi zagranica nie interesuje sie nim a mały czesto jest leczony w szpitalach.prosze mi powiedziec czy może sobie przyjechac i zarzadac dziecka (tzw ze bierze go do siebie na weekend czy coś??)
 
reklama
]Dzień dobry w grudniu maiałam sprawe sadowa o uznanie ojcostwa ailmenty i ograniczenie praw.wszystko odbylo sie na 1 sprawie mimo ze ojca dziecka nie bylo .Uznanie bylo na podstawie zeznań moich znajomych,ale to nie jest ważne.
Ojcieu dziecka zostały ogranicznone prawa
Nie podaje Pani naqjważniejszej informacji tj. informacji o zakresie ograniczenia. Nie ma czegoś takiego jak ograniczenie praw. Sąd każdorazowo decyduje o zakresie ograniczenia.

.Moje pytanie polega na problemie jakie on ma jeszcze prawa? czy musi byc jego zgoda przy leczeniu,czy moze wybierac leczenie?
O tym właśnie pisze powyżej.
Jest tylko na dokumencie napisane Odebranie praw.
To odebranie czy ograniczenie? To dwie zupełnie różne sprawy.


 
Nie podaje Pani naqjważniejszej informacji tj. informacji o zakresie ograniczenia. Nie ma czegoś takiego jak ograniczenie praw. Sąd każdorazowo decyduje o zakresie ograniczenia.


O tym właśnie pisze powyżej.

To odebranie czy ograniczenie? To dwie zupełnie różne sprawy.
pomylilam sie.o ograniczenie chodzi.u mnie na sprawie nie bylo do czego ma ograniczenia.myslalam ze w dokumentach pisze ale tylko widze zawieszenie wladzy nad maloletnim
 
Do góry