reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Heja

mama super sypialnia:) a i ty bosska ;-) hihii
Fajnie ze wiesci o Zuz_inka są... oby wsio bylo oki!





Najserdeczniejsze Życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świat Wielkiej Nocy,
smacznego Jajka, Mokrego Dyngusa,
a takze odpoczynku w rodzinnym gronie!
Niech kazdy z Nas wykorzysta ten czas jak najlepiej!!!

8fc3f9abbb5a3a50781f7b61558b7f38.jpg
 
reklama
witam się z herbatka -dzieci malują farbami ,podłoga schnie..myję wodą z octem po tym szpachlowaniu:dry:
ale już widać światełko w tunelu

Katrina,Liza- dziękuję ;)


pisałam wczoraj smska do Zuz Inki i dziś się dopiero okaże czy wychodzi...oby tak bo jeszcze nie czas na rodzenie;-)


pozdrawiam serdeczni-u nas pada:eek:a wczoraj taaakie słonko było...;/




dostalam smska od Zuz inki-wychodzi do domu :))))))))
 
Ostatnia edycja:
witam z wieczorka
wpadłam życzyć
zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy

ps. kazałam m przynieśc choinke z ogrodu:-p bo u nas pada śnieg:szok:
mamuska dobra robota - pięknie tam zrobiłaś - a Ty fajna babeczka - tak Ci dobrze z oczków patrzy:tak:--- mam jedno głupie pytanie - widziałam swojego czasu u Ciebie wykresik--- własnie zaczęłam @ - odstawiam anty i zamierzam mierzyć tempke----pytanie tylko gdzie???:cool2::sorry::eek::szok::-D
zuziinka - w domku - trzymaj się i odpoczywaj przed finiszem
fasolka - mam nadzieje ze brzunio oki

pozdrawiam wszystkie

dobrych świąt!!!
 
witam sie przelotem.......

Hana dzięki ;**

co do pytania. nie jest głupie;-)
najbardziej miarodajna test tempka mierzona dowcipnie-czyli na dole....
są specjalne termometry owulacyjne,które podają dokładną tempkę do 2 miejsc po przecinku...
ja natomiast od lat(ponad 8) urzywam klasycznego rtęciowego i to jest tylko MÓJ..nikt go nawet nie widzi a tymbardziej nie tyka:-p

spróbuj raz zmierzyć sobie 5 min i 2 czy 3 minuty....u mnie nie było różnicy w pomiarze ,więc mierzyłam zawsze 3 minuty..
musi być minimum 4 h spoczynku nocnego
musisz zawsze w tym samym miejscu
zawsze taką samą ilość czasu-jak mierzyłam stoperem w telefonie
zawsze tym samym termometrem

takie są podstawowe zasady mierzenie...
przerabiałam tez mierzenie pod pachą...często zasypiałam ponownie bo trzeba te 5 min i termometr sie zsuwał:sorry:
mierzyłam też pod językiem ,ale też lipa bo trzeba zawsze w tym samym miejscu i bałam się ,że przygryzę:sorry::-p

najlepiej jest dowcipnie-uważaj żebys nie zasnęła i nie szukała po całej małej:-D:-D
ja mierząc wsuwam go do polowy-zaznaczam palcem na termometrze dokąd mam wsunąć i tak robię-potem stoper w tel.
polecam Ci ta strona którą miałam-łatwo się tam wykres prowadzi-wejdz na http://enpr.pl/ i załóż darmowe konto...ja teraz miałam te torbiele i nie mierze-byłam na usg ,ten cykl tez pusty i też nie mierzę to usunęłam z sygnatury.


ale elaborat walnęłam.
lece ,pozdrawiam papaaaaaa:-)
 
Ostatnia edycja:
czesc :-)

-uważaj żebys nie zasnęła i nie szukała po całej małej:-D:-D
mamo- no żem się usmiała---dzieki jeszcze raz za wszelkie wskazówki---tak właśnie myślałam ze w dowcipnej:-D--nabyłam se elektroniczny---zalogowałąm się tam też już wcześniej - no i zaczęłam--- na ten czas po to zeby jeszcze odkładać --bo nie wiem jak moje ciało działa po antykach.....a za blizniaki - dziekuję:-p

jak tam babeczki po świętach?
u nas miło choć się ciesze ze już po:cool2:
jutro do pracy
a mati mi buczy ze do przedszko ma iść ---tylko on prawie miesiąc przerwy:confused:

pozdrawiam
 
Witajcie, nie nadrabiam bo nie mam kiedy sorrka:*
U nas o swietach oki, przez ten czas maz mi kompa stawial na nogi, mam nadzieje ze reset mu pomógł...
Miki sie przejadł, ale to chyba kazdy tak ma :-D
trzeba sobie zrobic dzien-dwa na samą wode ehhh :dry:
Pogoda dopisuje wiec jak mlody wstanie na dwór smigamy :*
 
nooo..w końcu ktos zagląda:-D

Hana -cieszę się ,że rozbawiłam ;))spróbuj z tym czasem i jak nie bedzie różnicy w pomiarze to ja bym mierzyła te 2 czy 3 min zamiast 5:tak:
no i oby syn chętnie poszedl do przedszkola:-)


Liza cześć i czołem-smacznej wody:-D:-D



wróciłam z zakupów,dzieci na ogrodzie,biorę sie za obiad...

pozdro;)
 
witam ja tez juz wrocilam;
we Francji bylam ostatecznie tylko z dziecmi m na chwile przed wyjazdem oznajmil,ze nie moze jechac,bo nie wywiazal sie z terminu i musi skonczyc robotke.
wypoczelismy na maxa,ale ze staranek chyba nici choooociaz zaraz po moim powrocie ojjj dzialo sie dzialo.wiec trzymac zacisniete.

dzisiaj drobne zakupy i wlasnie na parkingu starszy pan zarysiwal mi caly bok,bidok powiedzial,,myslalem,ze bylo wiecej miejsca do zaparkowania,,
nic ubezpieczenie pokryje naprawe,ale zalatwic musze ja.

wspomne jeszcze tylko ,ze nieszczescia chodza parami,bo w czasie mojego wypoczynku M w busie wybili szybe i ukradli radio.
tu ubezpieczenie umywa raczki,bo panel zabiera sie wysiadajac z samochodu.FAKT JEGO WINA.BRRRR.
mamy jeszcze tydzien ferii i bedziemy kurowac daniela,bo ma zatoki i angine.
Pozdrawiam
 
reklama
witajcie

Spędziliśmy święta w domku, żeby się wykurować, bo od przyszłego tygodnia powrót do przedszkola. Pogoda taka SE, wiec chyba nici ze spacerku.

Życzę Wam miłego poświątecznego czasu i trzymam kciuki za .... wiecie za co.
 
Do góry