reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

MamaPatryka89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2012
Postów
333
Może jeszcze nie teraz ale już niektóre z Nas nie będą mogły się doczekać i kupią coś swojemu maluszkowi. Także tutaj będziemy mogły chwalić się swoimi zakupami dla Nas i dla maluchów.;-)
 
reklama
MamaPatryka nie dziwie sie tobie,ze juz kupilas..te male ciuszki sa tak slodkie....:tak:
ja jeszcze nie mialam okazji chodzic po sklepach..ale pewnie jak wejde i zobacze..to tez sie skusze..;-)
 
Ja mam wszystko po synku dałam teraz znajomej wszystkie ciuchy bo rodzi na koniec maja/ czerwiec i potem mi odda - dla tego też po poniekąd chcieliśmy 2 bo wszystko jest tylko jak będzie córeczka to trochę różowego dojdzie ale mam też dużo neutralnych kolorów wiec z ciuchami starczy no i laktator, podgrzewacz, wanienka itp jest zresztą po nim mam już zbilansowane rzeczy bardzo przydatne i niepotrzebne wydatki zostanie tylko remont dodatkowego pokoju choć i tak na początku będzie kołyska u nas tak jak miał mały - niezbędny gadżet no i huśtawka fischera również bez niej się nie obędzie ( teraz mam mój brat ale odda zanim urodzę)
 
ja podobnie jak wiara.nadzieja.miłość mam wszystko po córci
więc jak okaże się że będziemy mieli synka to zacznę kupować
choć pewnie kilka ciuszków dostnę po synku koleżanki bo juz się zapowiedziała
ale tak jak każda z nas "coś" od siebie dokupię :sorry:
kiedy Julka była malutka nie mogłam się oprzeć i kupiłam koszulę w kratkę dla chłopca choć i tak wiedziałam że Julka jej nie ubierze :laugh2:
 
Ja jeszcze nic nie kupuje ale oglądam;) po Mayi wszystko oddałam więc nie mamy kompletnie nic:) choć wiem ze teraz nie bedzietakiej wariacji, wiecej rozsądku
 
ja ostatnio chodzilam po miescie,bo mi dzieci wyrosly z ubran i poogladalam sobie takie male ciuszki..myslalam,ze cos kupie,ale poki co jeszcze nie mam takiego zapedu :-D..
takze jeszcze nic nie kupilam i na razie chyba jednak nie kupie :no:
mary poki co tez na razie zakupilam witam.;-)
 
reklama
Mam mnóstwo ciuchów po synku. 3/4 ta takie uniseksy, więc nie ma bólu.Jedyne co to muszę synkowi urządzić pokój i kupić dorosłe łóżko. Łóżeczko będzie musiał oddać młodszemu rodzeństwu...
 
Do góry