reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bułgaria? Chorwacja?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
W

walonienka

Gość
Witam,
interesuje mnie wyjazd wakacyjny na 1 do 2 tygodni.
2 osoby dorosłe i 2 dzieci 5 i 7 lat.

Prosiłabym o propozycje miejsc i ram cenowych
najlepiej all inclusive
a hotele czyste , z basenami, możliwością oddania dzieci pod opiekę animatorów i by do morza można było dojść piechotą w około 30 minut, piaszczysta plaża byłaby wspaniałym dodatkiem.

z góry dziękuję za odpowiedź :-)
 
reklama
Przejrzałam dział i widzę,że nie maja Państwo w ofercie Chorwacji :-( szkoda.
czy w takim razie np coś w Hiszpanii by się znalazło odpowiadającego potrzebom mojej rodziny?


A czy my z dziećmi łapiemy się na promocje babyboom??
 
Witam,
interesuje mnie wyjazd wakacyjny na 1 do 2 tygodni.
2 osoby dorosłe i 2 dzieci 5 i 7 lat.

Prosiłabym o propozycje miejsc i ram cenowych
najlepiej all inclusive
a hotele czyste , z basenami, możliwością oddania dzieci pod opiekę animatorów i by do morza można było dojść piechotą w około 30 minut, piaszczysta plaża byłaby wspaniałym dodatkiem.

z góry dziękuję za odpowiedź :-)

Witam, ponownie proponuję hotel Primassol Sunrise 4*, więcej na jego temat przeczytać można w tym wątku. Ponieważ tam opis dotyczył maluszka, a Pani dzieci są starsze będą mogły korzystać z mini klubu i fantastycznych animacji.
Również w samym mieście jest mnóstwo atrakcji dla dzieci. Miedzy innymi tor gokartwy, różne karuzele, możliwość jazdy na kucykach. Jeśli nie boicie sie wysokości warto udać się na Diabelski Młyn, z którego przepięknie widać okolicę i morze. Możecie się również wybrać do aquaparku.
Jeśli lubicie zwiedzać proponuję odwiedzenie Monaster Aładża ( poczatek XIVw.) - najsłynniejszego spośród eremickich klasztorów , który umieszczony jest w jaskini oraz na jednodniową wycieczkę do Neseberu, uroczego miasteczka, które znajduje się na światowej liście dziedzictwa kultury UNESCO.
 
dziękuję
a jaki byłby koszt takiego urlopu?

A czy mają Państwo coś godnego polecenia w Hiszpanii?
 
dziękuję
a jaki byłby koszt takiego urlopu?

A czy mają Państwo coś godnego polecenia w Hiszpanii?

Cena zależy od terminu i długości pobytu, możemy zrobić specjalnie dla Pani kalkulację, proszę tylko o przesłanie maila na adres rezerwacja@alfastar.pl z określeniem preferencji (jaki termin, jak długo, skąd wylot, ile osób itp.) w tytule proszę napisać Forum Baby boom

Alfa Star 1
 
Wysłałam maila tak jak Pani prosiła , kiedy mogę spodziewać się wyceny???
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry