reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko do 4 roku zycia a oddelegowanie do pracy

Eschenbach

30-tki , przyszłe mamusie
Dołączył(a)
29 Listopad 2006
Postów
3 493
Witam,


Mam problem. Pracuje w firmie ktora jest oddzialem spolki Skarbu Panstwa. Obecnie jestesmy w likwidacji. Ja jestem wpisana na liste osob chronionych z ramienia zwiazkow zawodowych. W zwiazku z tym nie mozna mi wreczyc wypowiedzenia. Nasza firma znajduje sie w miescie X oddalonym od firmy macierzystej o okolo 400 km (w miescie A). Mam dziecko ktore obecnie ma 21 miesiecy. Mieszkam razem z mezem w miescie X, dziecko tutaj chodzi do zlobka.
Dzis dostalam informacje ze firma chce sie ze mna "dogadac" proponujac mi prace w firmie macierzystej w miescie A!!!!
Moje pytanie czy z racji tego ze mam dziecko do lat 4 moga to zrobic? Jutro rano mam dostac "papierek" od firmy wiec zobacze wtedy co tam jest napisane. Nie wiem jak mam w zwiazku z tym postapic. Dla mnie oczywista sprawa jest to ze nie zostawie meza ani dziecka i nie przeniose sie ponad 400 km!

Bede wdzieczna za porade.
 
reklama
Witam,


Mam problem. Pracuje w firmie ktora jest oddzialem spolki Skarbu Panstwa. Obecnie jestesmy w likwidacji. Ja jestem wpisana na liste osob chronionych z ramienia zwiazkow zawodowych. W zwiazku z tym nie mozna mi wreczyc wypowiedzenia. Nasza firma znajduje sie w miescie X oddalonym od firmy macierzystej o okolo 400 km (w miescie A). Mam dziecko ktore obecnie ma 21 miesiecy. Mieszkam razem z mezem w miescie X, dziecko tutaj chodzi do zlobka.
Dzis dostalam informacje ze firma chce sie ze mna "dogadac" proponujac mi prace w firmie macierzystej w miescie A!!!!
Moje pytanie czy z racji tego ze mam dziecko do lat 4 moga to zrobic? Jutro rano mam dostac "papierek" od firmy wiec zobacze wtedy co tam jest napisane. Nie wiem jak mam w zwiazku z tym postapic. Dla mnie oczywista sprawa jest to ze nie zostawie meza ani dziecka i nie przeniose sie ponad 400 km!

Bede wdzieczna za porade.

Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Nie wiem jakie pismo zostanie Pani jutro wręczone. Pisze Pani bowiem o porozumieniu, a teo prawo rodzicom małych dzieci nie zabrania.
 
Do góry