reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Myszka, ja tez nie wiem jak wyglada prawo w UK, Chinczyk nie mowil nam co nam zrobi, nie wygrazal doslownie - on ubliza w sposob niedopuszczalny, wyzywa od je...ch Polakow itd.

Co do siadania Karola... Dziewczyny ja sie tym absolutnie nie martwie! Karol przede wszystkim jest bardzo duzy, wiec musi sobie poradzic z duza masa. Nie jest tlusty - jest po prostu dlugi i wazy 9kg. Poza tym wiem, ze dzieci nie zawsze rozwijaja sie jak w ksiazce przewidzieli bo moj najstarszy siadal pozno, chodzil pozno, ale 6 miesieczny mowil proste zdania. Karol na dzien dzisiejszy przekreca sie, chwyta przedmioty uzywajac kciuka przeciwstawnie, przeklada sobie zabawki z reki do reki, po krotkiej zabawie opanowal ze zabawke wlacza sie jednym z dwoch zielonych przyciskow na dole i zdecydownie probuje ich uzywac. Ma problem z trafieniem, ale udaje mu sie. Ta zabawka potrafi sie bawic ponad pol godziny, utrzymujac koncentracje - sorry, niezly wynik. Zawolany po imieniu reaguje, na "chodz chodz" reaguje wygieciem sie w luk (ulatwia wziecie na rece) i ostrym "pedalowaniem" - rozumie proste hasla typu "dawaj, dawaj dupala", albo "zaraz zaraz bedzie flaszka". W jego wieku, wg. tabelek, przysluguje chwyt "malpi" z kciukiem przewaznie pozostawionym wewnatrz dloni, zabawe z lapki do lapki sie nie przeklada, a siegajac po inna, "przez zapomnienie" upuszcza sie poprzednia. NIe wiem jak ze zdolnoscia koncentracji wg. tabelek, ale 3 latki powinny umiec skoncentrowac sie na 5-8 minut. Wydaje mi sie ze nie mam co sie martwic jesli chodzi o rozwoje i niedorozwoje malego - idzie po swojemu, ale z tylu nie jest.

Myszka, wyobrazilam sobie wlasnie takiego babelka krecacego dupcia pod muzyke. Bajka! Po prostu do zacalowania ta dupcia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karola - nie piłam winka, nic nie robiłam, samo grzecznie urosło :tak:
A czemu będziesz musiała leżeć w szpitalu?

Aniunnia - dziękuję :)

jesli lezenie w domu nie odniesie skutkow to szpital-tam beda mieli mnie na oku wszyscy lekarze i moj gin tez i wrazie czego beda mogli dzialac.

bett &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
 
Karola - i jak by co, to daj się wsadzić do tego szpitala. Najlepszym przykładem tego jest As i Karolinka.

wiem,wiem...nie bede protestowac to bylaby głupota z mojej strony.narazie mam lezec w domu,w nastepna srode mam usg zeby luknac czy szyjka jest taka sama czy krotsza.jesli taka sama to nadal lezenie w domu,jesli krotsza to szpital...gin jesio powiedzial mi,ze mimo lezenia moz byc tak,ze brzuch bedzie mi sie stawiac,bo moja macica ma taka urode,a ze to miesien jest to moze sie stawiac wbrew lekom,lezeniu itd byleby tylko szyjka sie nie skracala i skurczy nie bylo.zobaczymy w nastepna srode.znowu zawalu bede dostawała przed gabinetem ehh...
 
karola no i co ci przyjdzie z tego zawału?;-):-D
kobietko waga może się zmienić nawet w ciągu dnia,ja zawsze rano ważę mniej:-(
 
Zjola cały czas myślę o Tobie!! Oby dziś Wam się poszczęściło i Bóg dał Wam małą, bezbronną Istotkę!! ;*

Ja jutro wybieram się na badania tarczycy i przeciwciał tarczycy. Mój mąż to mnie dosłownie wygania, bo chce znów zacząć się starać o owoc naszej miłości :-) Jestem dobrej myśli choć myślę że jeden cykl będziemy musieli poczekać ;/ No nic nie martwię się na zapas ;)
 
:-D:-D:-D Chinczyk dostal pisemne ostrzezenie, jak jeszcze raz wyskoczy z czymkolwiek do mnie, lub kogokolwiek z nas, zostanie aresztowany... A my planujemy wyprowadzke... Hmmm... Pora pocwiczyc na skrzypcach.:rofl2:


Zjola, trzymam kciuki, mysle o Tobie. Niech sie uda nam wszystkim, ale jakby co to ja juz mam swoj cud, wiec... Niech uda sie Tobie
 
Anty - dlatego ja się ważę zawsze rano na czczo i na golasa :-D
Martussia- to trzymam kciuki za badanka i za jak najszybsze staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zjola - już trzymam kciuki na zapas &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&niech Wam da bocian ten cud :)
Kłaczek - no i dobrze może się w końcu opanuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kłaczek brawo!!!!!!!!! :-) Może wreszcie zacznie żyć swoim życiem żółtek jeden....

Kobietka dziękuję bardzo ;*

Karola leż odpoczywaj i oby Twoja szyjka była grzeczna!!!!!!
 
reklama
Kobietka, i po sikaniu - zawsze pare dag mniej.:-D Ze waga sie w cyklu buja, to ja zauwazylam juz dawno, dlatego dla mnie miarodajne jest wazenie w 2 dniu @ i tego sie trzymam.

Martussia, ja moze z tymi skrzypcami wytlumacze o co biega.. Wiesz, ja wredna chyba jestem, ale skoro wiem ze gnoj moze isc do paki jak jeszcze raz fiknie, czyli moge go zalatwic formalnie, to uruchamia mi sie duch kozaczy i zemsty wola za te poltora roku jazd, za noc spedzona na ulicy (zatrzasnelam drzwi domu) w pizamie, za powalone poczucie bezpieczenstwa we wlasnym domu. Mamy w planie sie wyprowadzic do kupionego domu, wiec moze sie niefortunnie zdarzyc, ze Chinczyk juz nie zdazy narozrabiac, a jak bedzie fikal do nastepnych lokatorow, tak jak fikal do poprzednich, to to co nam robil sie nie liczy, wiec znow jakby mial czysta karte. Skrzypce mam porzadne, ponad 100 letnie, koncertowe = glosne i wieki cale nie cwiczylam, wiec poczatki moga byc a la Tekla z Pszczolki Mai. Czyli byc moze mam w domu katalizator. Oczywiscie zadnego pilowania w nocy, naruszania zasad wspolzycia spolecznego.
 
Do góry