reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Moni-ka gratulacje !! nie zazdroszczę tych stresów, które musiałaś przeżywać.

ja niedawno wstałam hehe bo urządziłam sobie drzemkę, usnęłam przy TV ;)

U nas przydałaby się dziewczynka bo w rodzinie większość chłopców, moi chrześniacy to chłopcy, ale jak będzie dziewczynka to będę bardzo zaskoczona hehe, mąż pewny, że zrobił chłopaka ;p a kto tam siedzi dowiem się za ponad 2 tyg.
 
reklama
Kobitki, ja tak tylko na szybko melduję po wizycie, że wszystko z dzidzią w porządku, wszystkie parametry w normie. A będzie...... dziewczynka. Aż się poryczałam na fotelu ze wzruszenia. A i doktor powiedział, że jak najbardziej te łaskotki które czuję, to może być dzidzia.

Kłaczku2004 - upewniłam się jeszcze, że probiotyki można jak najbardziej łykać.
 
Ja juz czuje ruchy ale jestem szczupla i to moja 4 ciaza.
A jak wam sie przesady sprawdzily?
Niskie kwasne ph moczu corka zasadowe syn.Duzy przyrost bety na poczatku ciazy corka niski syn.
Mdlosci corka bez zmian syn
 
Ja miałam wysoką betę od początku ciąży,i po zrobieniu testu pappa też okazało się,że beta ponad normę.
Czytałam też ,że dziewczynki mają szybszą akcję serca ( u nas w 12 tyg 169/min )
 
Ja mialam w 5 tyg 2 d bete 21002 czyli duza ph moczu 5,5 samopoczucie masakra.
Lekarz niby obstawia chlopca.
U mnie w rodzinie sami chlopcy.Tesciowa ma 6 wnukow i jedna wnuczke.
Chlopcy bardzo chcieliby dziewczynke trudno im wytlumaczyc ze to nie od nas zalezy/
Akcja serca w 10 tyg. 160 pozniej niewiem
 
Andziak to miałaś bardzo wysoką beta, a ja myślałam, że miałam wysokie w porównaniu z tymi co dziewczyny na początku pisały. No i w 12 tyg. akcja serca 168, więc też wysoko.
 
reklama
Do góry