reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

reklama
Chętnie pooglądam wasze pomysły na zorganizowanie kącika maluszka:) Ja jak tylko urządzę to też pokażę:) Tymczasem może mnie zainspirujecie hehe:)
 
no to dodaję spełnione marzenie rodziców :) ogólnie to był bardzo spontaniczne decyzje tego co nam się podoba i później składanie do całości... Łóżeczko 140x70 zamieniane na tapczanik. Brakuje jeszcze puchatego dywanu dokładnie w kolorach farby ścian (tylko teraz sie pierze :p ) no i podręcznego stoliczka w drewnie jak łóżeczko oraz przewijaka nakładanego jednak na łóżeczko. Bałagan w łóżeczku to ta upolowana pościel ;) pasek na ścianie to gotowa naklejka na przeciwko łóżeczka stoi rozkładany fotel tak abym mogła się tam położyć jak dzidzia będzie tego potrzebować. Dla Synka oddaliśmy też dużą szafę jedne drzwi to płyta ecru a drugie to lustroco powiększa optycznie W szafę zamiast wieszaków wstawiamy półki i będę miała mega dużo miejsca na pampersy kosmetyki i ciuszki dzidzi, gdzie chować wanienkę i zabawki .. Ponieważ wchodzi się na biały bok szafy na nim chce powiesić jakieś rameczki na zdjęcia lub obrazki.
DSC03439.jpgDSC03441.jpg
 
no to dodaję spełnione marzenie rodziców :) ogólnie to był bardzo spontaniczne decyzje tego co nam się podoba i później składanie do całości... Łóżeczko 140x70 zamieniane na tapczanik. Brakuje jeszcze puchatego dywanu dokładnie w kolorach farby ścian (tylko teraz sie pierze :p ) no i podręcznego stoliczka w drewnie jak łóżeczko oraz przewijaka nakładanego jednak na łóżeczko. Bałagan w łóżeczku to ta upolowana pościel ;) pasek na ścianie to gotowa naklejka na przeciwko łóżeczka stoi rozkładany fotel tak abym mogła się tam położyć jak dzidzia będzie tego potrzebować. Dla Synka oddaliśmy też dużą szafę jedne drzwi to płyta ecru a drugie to lustroco powiększa optycznie W szafę zamiast wieszaków wstawiamy półki i będę miała mega dużo miejsca na pampersy kosmetyki i ciuszki dzidzi, gdzie chować wanienkę i zabawki .. Ponieważ wchodzi się na biały bok szafy na nim chce powiesić jakieś rameczki na zdjęcia lub obrazki.
Zobacz załącznik 471795Zobacz załącznik 471796

super:))fajne kolorki:))
 
Merlin energetycznie i optymistycznie, zazdraszczam pokoiku osobnego :)

Chciałam zeby był kolorowy ale nie zaciemniać stąd od połowy w górę ten jasny kolor... Ten cały remont właśnei był z powodu tego pokoiku bo dom o niego powiększaliśmy :p
ja i mąż lubimy żywe kolory i cały dom mamy kolorowy ;D nie wyobrażam sobie życia w pastelach
ps. po za tym czasem architekt musi sie gdzieś wyżyć swoim eklektyzmem :p
 
reklama
Chciałam zeby był kolorowy ale nie zaciemniać stąd od połowy w górę ten jasny kolor... Ten cały remont właśnei był z powodu tego pokoiku bo dom o niego powiększaliśmy :p
ja i mąż lubimy żywe kolory i cały dom mamy kolorowy ;D nie wyobrażam sobie życia w pastelach
ps. po za tym czasem architekt musi sie gdzieś wyżyć swoim eklektyzmem :p

Ja z M też lubimy żywe kolorki:)ale w kuchni już mamy jasny ze wzgledu na ciemną kuchnię(mahoniowa) ale za to dodatki ciemny fiolet mamy :D tzn.paseczki w rogach ścian :)
 
Do góry