reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bilans 2 latka

reklama
Ważą, mierzą:) sprawdzają czy dziecko prosto chodzi, czy nie ma płaskostopia, ogólny wywiad, ilość ząbków, czy nie zezuje.
 
musisz go jakoś okiełznać, bo to bardzo wazne badania. u mojej corki wykryły płaskostopie, przez co od razu zaczelismy rehabilitacje i chodzenie w butach ortopedycznych Memo. Pomoglo i mała juz ma zdrowe stópki :)
 
my już po. Po tym co czytałam w internecie jestem rozczarowana:(zwazyła go, zmierzyla .zapytała czy zezuje i po badaniu.nastepny!w innych placówkach brzucesz sprawdzaja,kregosłup,nózki, stulejke,jaderka a tu wielkie 0
 
u nas w przychodni pediatra sprawdziła czy Julka przybiera na wadze, ile ma cm, czy coś mówi i jak chodzi. Poszłam więc na prywatną wizytę do innej lekarki, ona poświęciła godzinę, pytała o różne rzeczy nawet o to jak dziecko sypia, czy zjada porcje, czy wypija tyle ile trzeba, zmierzyła obwód brzuszka i główki, siatki centylowe itp. Tak powinien wygladać bilans, ale co zrobić .
 
Pysia ja bym zastanowiła się nad zmianą pediatry. Skoro tak olewczo podchodzi do bilansu, to pewnie tak samo bada na normalnych wizytach. Wiele może przeoczyć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas na bilansie sprawdzili wszystko. Odkąd zmieniliśmy pediatrę wszystkie wizyty są wzorcowe. Teraz naprawdę nie mogę lekarce nic zarzucić:)
 
Do góry