reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kurier

Alex.

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
30 Maj 2008
Postów
3 573
Miasto
sierakowice
Hej.
Potrzebuje pomocy w wyborze kuriera, czy macie może jakies doświadczenia? Zaczynam sprzedaż na stronach internetowych wiec musze kogoś wybrać. Niestety nasza poczta polska sie nie nadaje, za często zawodzi. Wszyscy polecaja mi DHL, jak myslicie?
 
reklama
Hej.
Potrzebuje pomocy w wyborze kuriera, czy macie może jakies doświadczenia? Zaczynam sprzedaż na stronach internetowych wiec musze kogoś wybrać. Niestety nasza poczta polska sie nie nadaje, za często zawodzi. Wszyscy polecaja mi DHL, jak myslicie?

DHL i UPS - najwyższa jakość za nienajniższą cenę.

a np Siódemka to bardzo dobra cena i dobra jakość. (nie wyssane z palca - na tysiące przesyłek kilka delikatnych wtop, ale każdy ma prawo do błędów)
 
Siódemka zdecydowane! Dhl, UPS tez są ok, ale jednak faktycznie trochę droższe...Opek - raz się przejechałam i nigdy więcej...
 
Do góry