reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

No ja podobnie jak Iskierka nigdy nie kierowalam sie tabelami zywieniowymi. Kuba zawsze jadl ile chcial. Pamietam tylko ze jak skonczyl 6 misiecy to lekarz zalecil podawac mu jedno zoltko ugotowane na dzien i jadl przez pewien czas z checia a teraz jak widzi a nawet czuje jajko to go dzwiga hehe
Iskierka pisalas o kapuscie ja jak byl malutki to tez unikalam ale moj Kuba ogolnie ma spora niedowage a jedna z rzeczy ktore lubi najbardziej terazto kapusta. Uwielbia czerwona, biala, kiszona w kazdej postaci zje a fasolka po bretonsku tez nie pogardzi o lubi wzdymajace potrawy i ostre po mamusi hehe
 
reklama
Ania, ales dala ostatnia fotke na FB :)

ja podobnie jak Ania, dlugo cyc, pozniej kleik ryzowy, a pozniej zupki, ale zawsze gotowalam sama i.. zbytnio sie tymi wszystkimi wytycznymi nie przejmowalam ;)
po prostu co male chcialy jesc, to jadly, unikalam jedynie soli i pieprzu w ich porcjach.
jutro wybieram sie z Lilusia pierwszy raz na basen, na plywanie dla maluszkow, z kolezanka i jej 4-mies. synkiem. Mysle, ze Lila polubi wode, po mamusi ;)

Ania, wiesz co dzis Tosia wieczorem? "Dzieki Ci Panie Boze za Ernesta!" :D
 
Ostatnia edycja:
Witam

Anetka milego odpoczynku.:tak: U nas pogoda w miare:tak:

Anp juz rok ,jak to przelecialo:szok::tak:

Iskierka meczace jest to czekanie,ja juz tez licze a jeszcze mam troche czasu:tak:
Hague ja dawalam sloiczki a pozniej sama gotowalam raz na dwa dni:tak: Teraz tez mam taki plan:-)
Sencilla ja mam uraz z dziecinstwa do mleka koziego:sorry2:
Madziu ja zrozumialam ze jedziecie do ikei:sorry2:i sie rozgladalam za polka z brzuszkiem:-D ale bylo tyle ludzi ,ze to by musial byc cud...

Zjadlam sniadanko ,ide pranie wlaczyc itp:tak:
 
karola82 w weekendy zawsze tam w ikei jest kupe ludzi :) ale jeśli chcesz zobaczyc polke z brzuszkiem to zapraszam, jak bedziesz sie wybierała w moje strony :) hehe

ide konsumować śniadanko ;)
 
Dzien dobry.
Ja wciąż czekam i czekam i zaczynam się stresować. Moj lekarz idzie od 7 lipca na urlop i chcialabym zdążyc z porodem:-( A tu jak na razie lipa....
Gdybym chociaż umiala chodzić, to wybralabym się na spacerek, a mnie boli spojenie przy każdym ruchu....
Wczoraj ani siedziec, ani stac ani lezec... masakra
 
Ja sobie urzadzilam godzinna drzemke a teraz zmykam do mamy wlosy farbowac.

Mam pytnko do mam ze staryszmi dziecmi. Moj Kuba ma urodziny za 1.5 tygodnia i nie wiem co mam przygotowac na urodzinki do szkoly. Moze ktos mi pomoze?
 
reklama
My już po dzisiejszych pierwszych zajęciach w Speel-o-theece. Janek na początku był lekko zawstydzony i onieśmielony innymi dziećmi, ale potem się rozkręcił:-D Sporo zabawek tam mają, dzieci w różnym wieku, a na koniec było czytanie bajek. Nie wiemy ile tu zostaniemy w NL, ale jeśli troche to przynajmniej już za wczasu osłucha się troche z językiem...no i zacznie oswajać się z innymi dzieciakami. Mama też zadowolona, także będziemy chodzić:tak:

foto 2.jpg
 
Do góry