reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja

reklama
To ja może zacznę ale od pielęgnacji naszego ciałka po porodzie. :-)Właśnie zamówiłam żel poporodowy Musteli
Mustela 9 miesięcy Poporodowy regeneracyjny żel do pielęgnacji ciała 200 ml - Ceneo.pl

Wiele dziewczyn mi go polecało, a ponieważ sama używałam produkty tej firmy w czasie ciąży i rzeczywiście były bardzo skuteczne (brak rozstępów, ładna skóra) myślę, że ten też będzie godny polecenia.Nie najtańsza firma ale warto.
 
No to ja mam pytanko dotyczace pielegnacji cipciuszki :) u malej totalnie nie wiem jak to robic.
Wprawione mamy dziewuszek prosze o pomoc :tak:
 
No to ja mam pytanko dotyczace pielegnacji cipciuszki :) u malej totalnie nie wiem jak to robic.
Wprawione mamy dziewuszek prosze o pomoc :tak:
normalnie wacik zamoczony w wodzie, przemywam przy kąpieli wszystko. no i oczywiście- zawsze od przodu do tyłu.
moja starsza ie miała żadnych problemów to i na młodszej nie zmieniam taktyki:-)
 
esperanza też mam ten żel od tygodniaa. piękni pachnie :-)

a jak długo kapiecie maluszki? mój od dwóch dni polubil kąpiel i się zastanawiam jak długo go trzymac w wodzie bo do tej pory to było niezbędne minimum bo się darl jak poparzony :-D
 
jak kapie w nadmanganianie to ok 10 minut, jak w hippie to też a jak w emolium to 15 ")
A jak prysznic jej robie to szybciutki :)
 
moja niunia lubi sie kompac. Wiec jej pozwalamy sie pluskac . A prysznic - namydlam na przewijaku i trzymajac na przedramieniu pod kran niunie daje. Jak w szpitalu :) Ale moja to lubi.
 
reklama
moja niunia lubi sie kompac. Wiec jej pozwalamy sie pluskac . A prysznic - namydlam na przewijaku i trzymajac na przedramieniu pod kran niunie daje. Jak w szpitalu :) Ale moja to lubi.

fajnie że mozesz tak zrobić, szczególnie teraz jak gorąco, u mnie niestety wszystkie krany są za niskie, a nad wanną kręgosłup mi nie wytrzyma :). Ala miałą już pół roku jak przyszło lato, więc w upały właziłam razem z nią do wanny i się pluskałyśmy w dzień :)
 
Do góry