reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie lekarskie na rehabilitowane dziecko

ANEK M

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Luty 2010
Postów
996
Witam.
Obecnie przebywam na przedłuzonym urlopie macierzyńskim który konczy sie 4 sierpnia w zwiazku z tym że moje dziecko jest rehabilitowane chciałabym wykorzystac zwolnienie lekarskie a potem przejśc na wychowawczy.Chciałabym zapytac w jakiej kolejnosci powinnam wykorzystać przysługujace mi zwolnienia aby sobie niezaszkodzic,dodam że mam jeszcze kilkanascie dni zaległego i bieżącego urlopu wypoczynkowego.
Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi,z góry dziękuję.
 
reklama
Obecnie przebywam na przedłuzonym urlopie macierzyńskim który konczy sie 4 sierpnia w zwiazku z tym że moje dziecko jest rehabilitowane chciałabym wykorzystac zwolnienie lekarskie a potem przejśc na wychowawczy.Chciałabym zapytac w jakiej kolejnosci powinnam wykorzystać przysługujace mi zwolnienia aby sobie niezaszkodzic
Co ma Pani na myśli pisząc o zaszkodzeniu sobie?
 
Co ma Pani na myśli pisząc o zaszkodzeniu sobie?



W sensie aby nic mi nie umknęło tzn.np.słyszałam że zaległy urlop powinno sie wykorzystac tuż po macierzyńskim bo inaczej przepadniei jezeli go wykorzystam zaraz to nie będe mogła juz iśc na zwolnienie lekarskie bo dziecku nie będzie potrzebowac rehabilitacji dlatego zalezy mi aby urlopy wykorzystac po zwolnieniu lekarskim.
 
W sensie aby nic mi nie umknęło tzn.np.słyszałam że zaległy urlop powinno sie wykorzystac tuż po macierzyńskim bo inaczej przepadniei jezeli go wykorzystam zaraz to nie będe mogła juz iśc na zwolnienie lekarskie bo dziecku nie będzie potrzebowac rehabilitacji dlatego zalezy mi aby urlopy wykorzystac po zwolnieniu lekarskim.

Urlopu wypoczynkowego bezpośredniu po macierzyńskim pracodawca musi udzielić, urlopu po zwolnieniu lekarskim już niestety nie - tj. może ale nie musi.
 
Do góry