reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawo Jazdy po polsku :)

BetiARO

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2012
Postów
64
Miasto
Irlandia
Hej. Nie wiem czy istnieje już taki temat, chciałam sie dowiedzieć czy ktoś z Was wie coś na temat testu ( L) po Polsku ?? Chciałabym zrobić prawo jazdy a nie za bardzo się czuje na siłach uczyć się po angielsku bo jest słabiutki. Będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi czy też rady :-D
 
reklama
hej. ja tu zdawalam testy po polsku. Najpierw M mi sciagnál z netu testy po polsku(nic nie kupowalam od nikogo) zapisal mnie przez neta na test teoretyczny zaznaczajác ze chcesz zdawac po polsku,wiec mialam 4 tyg na nauké.Ale przez pierwsze trzy to tylko sobie tak czytalam ale jak juz zostal ostatni tydzien to sie zmotywowalam i wszystkiego nauczylam. A test wygladal tak zapraszajá cie do pokoju z komputerami pokazujá gdzie masz usiasc tlumaczy ze to ekran dotykowy na ktorym wszystkie pytania i odpowiedzi masz po angielsku ale dajá ci sluchawki i tam kobitka czyta te wszystkie pytania i odp po polsku.

wiecej nieststy nie pamietam ile dokladnie bylo pytan i ile czasu bo to dwa lata temu bylo a przezywalam to gorzej niz mature:-D ale po pierwszym pytaniu nerwy opadly i nie bylo tak zleee:-D
 
beti ja zdawałam testy ponad rok temu ale po angielsku. Już na teście powiedziałam kobiecie,że chciałabym słuchawki z polskim lektorem i nie było problemu. Problem miałam ja - mianowicie słuchawki dekoncentrowały mnie i zaczęły mnie wkurzać. Zdjęłam je i odpowiadałam po angielsku. Dla mnie było o wiele lejpiej, ale to rzecz gustu i samopoczucia.
Co do teorii to kupiłam sobie książkę, w której przetłumaczyłam sobie wyrazy których nie znałam i przeczytałam ją może z 4-5 razy, później poświęciłam ok 5 wieczorów na rozwiązywanie testów z płytki i to wszystko. W ciągu 1 tyg. podeszłam do testów (książkę miałam kupioną ok roku wcześniej ale jakoś nigdy nie było czasu ani chęci ).

W moim przypadku strach miał tylko wielkie oczy, a mobilizacja uczyniła cuda :)
Pytań masz 40 i jak dobrze pamiętam 15 min ( nie pamiętam dokładnie bo ja wyszłam po paru minutach )

Powodzenia życzę :-)
 
hej. ja tu zdawalam testy po polsku. Najpierw M mi sciagnál z netu testy po polsku(nic nie kupowalam od nikogo) zapisal mnie przez neta na test teoretyczny zaznaczajác ze chcesz zdawac po polsku,wiec mialam 4 tyg na nauké.Ale przez pierwsze trzy to tylko sobie tak czytalam ale jak juz zostal ostatni tydzien to sie zmotywowalam i wszystkiego nauczylam. A test wygladal tak zapraszajá cie do pokoju z komputerami pokazujá gdzie masz usiasc tlumaczy ze to ekran dotykowy na ktorym wszystkie pytania i odpowiedzi masz po angielsku ale dajá ci sluchawki i tam kobitka czyta te wszystkie pytania i odp po polsku.

wiecej nieststy nie pamietam ile dokladnie bylo pytan i ile czasu bo to dwa lata temu bylo a przezywalam to gorzej niz mature:-D ale po pierwszym pytaniu nerwy opadly i nie bylo tak zleee:-D


A masz może linka do tej strony gdzie ściągaliście test po Polsku ??
 
Do góry