reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Załączniki do pozwu.

tatanamedal

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2012
Postów
24
Dzień dobry

Zamierzam złozyc do sądu pozew. W pozwie jako dowód wskazuję wyrok sądu o rozwiązaniu mojego małżeństwa. Czy do pozwu muszę dołączyć orginał wyroku dla sądu i pozwanej czy moga być to kopie potwierdzone za zgodność lub kopie potwierdzone notarialnie? Czy może nie jest konieczne dołączenie wyroku gdyż sąd sam sobie go wyciągnie?
 
reklama
Dzień dobry

Zamierzam złozyc do sądu pozew. W pozwie jako dowód wskazuję wyrok sądu o rozwiązaniu mojego małżeństwa. Czy do pozwu muszę dołączyć orginał wyroku dla sądu i pozwanej czy moga być to kopie potwierdzone za zgodność lub kopie potwierdzone notarialnie? Czy może nie jest konieczne dołączenie wyroku gdyż sąd sam sobie go wyciągnie?

Tu praktyka jest rożna. ja bym na wszelki wypadek dołaczyła kopię z informację, że akta są w sądzie.
 
Do góry