reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy - polecamy

reklama
Piła I super natomiast II już przewidująca...Już ponoć III jest. Czekam na to.
Uwielbiam zresztą oglądać horrorki, thilerki...
Ostatnio oglądałam horror Zejście. Masakra!!!!

A czytam teraz ksiązkę Robina Cooka. Marker. Też lubie tego rodzaju opowiastki!
 
co do teksańskiej masakry piłą łańcuchową to ciekawe co ćpałą osoba wymyślająca ten film

ja zakupiłąm 8 książek Agathy Christie i namiętnie sie zaczytowuję, pochłaniam jedną książkę w 2-3 dni :)
 
"Diabeł ubiera się u Prady" - filmu nie widziałam, łyknęłam za to książkę. Jeżeli któraś uważa, że ma kiepskiego szefa, albo że szefowa się czepia, to koniecznie musi przeczytać. Czepialstwo do granic absurdu. I świat wielkiej mody, w którym połowa nazwisk słynnych projektantów nic mi nie mówi (choć faktycznie istnieją, a ich rzeczy na allegro osiągają zawrotne sumy).
 
o tez polecam te ksiazke i kolejna tej samej autorki Portier nosi garnitur od D&G, z tego samego typu jest ksiazka Blizniacy z Tribeki, tez zupelnie odjechane nowojorskie zycie
 
reklama
Te książki czytałam jeszcze przed ciążą ...ale mialam wtedy dużo czasu....I prawdę mówiąc "Diabeł" trochę mi się ciągnął i oczywiście można przewidzieć happy end.Ale czytałam kiedyś artykuł o Annie W. prawdziwej redaktor naczelnej , która w książce jest Mirandą to faktycznie jest suka do kwadratu w dodatku ostatnio Jolanta Pieńkowska opowiadała ,ze gdzieś ją widziała na pokazach mody to od razu dwie panny podleciały z wodą a ta omiotła je tylko wzrokiem no prawdziwa beach.Ale bardzo szykowna .Natomiast w filmie jest pokazana w sposób dość sympatyczny no i gra ją Meryl Streep.

Z tej serii o Nowym Jorku jeszcze jest "Niania w Nowym Jorku" też takie podobne czytadło...
 
Do góry