reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki- mamy przed 40-tką ...

Mimi.

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2012
Postów
46
Mam 38 lat i chciałabym starać się o jeszcze jedno maleństwo ale paraliżuje mnie strach że coś będzie jednak nie tak ... czy jest na forum jakaś mama która przeżywa lub przeżyła to samo?
 
reklama
hej Mimi
wiem co czujesz , mam prawie 38 lat i bardzo chcialam zeby moja dorosla juz córka miała rodzeństwo . Udało mi sie . Mam 6 -tyg córeczke która jest sliczna i zdrowa . Zrob sobie przed zajsciem w Ciaze badania , sprawdz tarczyce , krew , mocz , bierz folik i Twoj partner tez powinien sie zbadac . Tak mnie prowadzila moja pani doktor , bylam bardzo posluszna .Choc bywalo ciezko , strach czy sie uda i czy bedzie zdrowe dzieciatko , mialam robione 2 razy badania prenatalne
, 2 razy na toksoplasmozę .
Chiałam żebys wiedziala ze sa panie starsze o wiele od nas i rodza dzieci poznalam takie pod czas ciazy w szkole rodzenia :) moja ulubiona byla 45 letnia pani z pierwsza ciaza bylam pod wrazeniem , jej determinacja dodawala mi sił .
pozdrawiam .
 
Dzięki że napisałaś... dałaś mi nadzieję :)

Mam 3 chłopaków i chciałabym mieć jeszcze dziewczynkę ale najważniejsze żeby było dzieciątko zdrowe ...
płeć nie ważna tak samo mocno kocha się każde z dzieci :)

Robiłam te badania i jak na razie wszystko ze mną jest ok :)
W środę idę na gastroskopię jeszcze ale to z innego powodu... mam nadzieję że nic złego nie wykryją :)
 
Potrzebuję aby mnie ktoś uświadomił :zawstydzona/y:
Jak mierzy się temperaturę aby określić czy są dni płodne to gdzie ją się mierzy?
Pod pachą czy gdzieś indziej?

Wiem że może to pytanie głupie co dla niektórych ale naprawdę nie wiem :-p
 
hej Mimi pewnie juz sie dowiedzialas , ale napisze ze z tego co wiem to lepiej mierzyc w ustach lub pochwie :) i jesli sie zdecydujemy na mierzenie np. w ustach to tak robimy nie zmieniamy tego . Tyle wiem :)
trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Witaj,

Ja też mam 38 lat i jestem w 35 tygodniu ciąży :tak:
Staraliśmy się 8 miesięcy i już powoli traciłam nadzieję, ale się udało i za chwilę będzie Synek :happy:
Trzymam kciuki :tak:&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
hej Mimi pewnie juz sie dowiedzialas , ale napisze ze z tego co wiem to lepiej mierzyc w ustach lub pochwie :) i jesli sie zdecydujemy na mierzenie np. w ustach to tak robimy nie zmieniamy tego . Tyle wiem :)
trzymam kciuki

No dobra napisze jeszcze raz :)

Dowiedziałam się dopiero od ciebie ale i tak intuicyjnie mierzyłam "tam" ;)

no i tak mam 37,2...37,5...

Ale to pewnie na tym etapie to i tak nic nie mówi tylko trzeba czekać do spodziewanej @ :)
 
Do góry