reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę o pomoc !

Dołączył(a)
18 Listopad 2012
Postów
10
Witam odrazu przepraszam że zakłądam nowy wątek. Bardzo was prosze o porade co wy myslicie na to wszystko. A więc chodzi o to że mój okres pojawił sie 3.11.2012. i trwał on 4 dni( tzn ten 4 dzień to można powiedzieć że to już było plamienie ). cykle mam nie regularne. Dawniej miałąm co 28 dni a teraz cięzko mi powiedzieć bo jest to różnie. współżyłam z narzeczonym 5.11.2012. i wytrysk był we mnie. Wiec moje pytanie brzmi czy jest jakaś możliwe że doszło do zapłodnienia ?? Dodam też że ten okres był mniej obfity niż zawsze :) Pozdrawiam :)
 
reklama
Pytanie jest co najmniej dziwne, a słyszałaś, żeby ktoś miał owulację w 2 lub 3 dniu cyklu?


Naczytałam się już tyle rzeczy na ten temat i słyszałam że juz nie wiem co mam myśleć;/ Że dziewczyny byłe w podobnym przypadku jak ja i zaszły w ciąże więc sie tylko pytam ..
 
nie bardzo wiem co może mieć mało obfita miesiączka do zapłodnienia... ale pomijając to... mało możliwe jest to żebyś miała owulację w 3 dc więc zapłodnienie jest mało prawdopodobne ale nie niemożliwe... wszystko zależy od tego kiedy miałaś owulację bo jak do 3 dni po stosunku to ciąza jest bardzo możliwa.
 
nie bardzo wiem co może mieć mało obfita miesiączka do zapłodnienia... ale pomijając to... mało możliwe jest to żebyś miała owulację w 3 dc więc zapłodnienie jest mało prawdopodobne ale nie niemożliwe... wszystko zależy od tego kiedy miałaś owulację bo jak do 3 dni po stosunku to ciąza jest bardzo możliwa.


Z tego co zauważyłam owulacje mam od jakiegoś tygonia mniej wiecej tzn bola mnie jajniki i pojawiła się śluz ;/ nie wiem co już o tym mysleć
 
Myslec to trzeba zanim... Teraz to po pierwsze nikt tu nie jest wrozka, po drugie jesli juz to mleko sie rozlalo - pozostaje czekac na rozwoj wypadkow.
 
Myslec to trzeba zanim... Teraz to po pierwsze nikt tu nie jest wrozka, po drugie jesli juz to mleko sie rozlalo - pozostaje czekac na rozwoj wypadkow.



U mnie dziecko to nie problem mam cudownego narzeczonego nie jestem jakąś gówniarą która nie rozumie co to znaczy uprawiajac sex bez zabezpieczenia . Do szcześcia nam brakuje tylko dziecka !
 
Piszesz, ze nie jestes gowniara, a zadajesz jakby nie bylo glupie pytanie... Tak jak napisala Klaczek teraz to musztarda po obiedzie musisz czekac co bedzie dalej, a na przyszlosc jak sie chce uniknac ciazy najlepsze sa pigulki lub gumki, a gdy sie ja planuje to warto zaczac sie lepiej przygladac sobie (mierz., temperatury, obserwacja sluzu i kalendarzyk)
 
reklama
Piszesz, ze nie jestes gowniara, a zadajesz jakby nie bylo glupie pytanie... Tak jak napisala Klaczek teraz to musztarda po obiedzie musisz czekac co bedzie dalej, a na przyszlosc jak sie chce uniknac ciazy najlepsze sa pigulki lub gumki, a gdy sie ja planuje to warto zaczac sie lepiej przygladac sobie (mierz., temperatury, obserwacja sluzu i kalendarzyk)



Ja się tylko zapytałam grzecznie po to jest forum żeby sie pytać tak ??!!!
 
Do góry