reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzeg

reklama
Mieszkam od urodzenia i zajmuje Małym :) Jak na razie nie chcę go posyłać do żłobka a babcie są pracujące :)
 
Mnie też nie było chwilkę.
Ja nie mieszkam od urodzenia, a zaledwie 2 lata, nikogo tu nie znam, siedzę w domu z Malutem (córka chodzi do szkoły), ale będę składać podanie do żłobka ;-)
A można Cię gdzieś spotkać na spacerach? Może bywasz w okolicach parku Wolności?
 
Witam sąsiadki :-)
Też jestem z Brzegu, ale do okolic parku wolności mam bardzo daleko :-) chyba, że w ramach spaceru z psem, bo moje dziecy spacerują juz same, a kolejne dopiero w kwietniu:-)
 
Witam sąsiadki :-)
Też jestem z Brzegu, ale do okolic parku wolności mam bardzo daleko :-) chyba, że w ramach spaceru z psem, bo moje dziecy spacerują juz same, a kolejne dopiero w kwietniu:-)

Bishopka, zawsze można się umówić na spacer z psem :-D Psa też posiadam :-p
No ja akurat mieszkam rzut beretem od parku Wolności, dlatego pytam ;-)
 
Potworku, mój pies nie jest zbyt towarzyski, suczki, to hmmm chciałaby wiadomo co :zawstydzona/y:, a samce zaś gryzie :-) więc jakby co, to możemy się umówić na spacer po parku, ale jak bedzie cieplej :-D wtedy podjadę i sobie pochodzimy.
 
Potworek - chodziłam często, jak mieszkałam na 1go maja. Ale od wakacji mieszkam w rynku i mam za daleko. Tzn, Miś ma za daleko;) Wytrzymuje na spacerze góra godzinkę, a to za mało, żeby dojść, pospacerować i wrócić ;)
Cześć Bishopka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Potworku, mój pies nie jest zbyt towarzyski, suczki, to hmmm chciałaby wiadomo co :zawstydzona/y:, a samce zaś gryzie :-) więc jakby co, to możemy się umówić na spacer po parku, ale jak bedzie cieplej :-D wtedy podjadę i sobie pochodzimy.
Hehe, mój pies to taki głupol jeszcze, tylko zabawa mu w głowie :-D
A w jakim wieku masz dzieciaki?

Potworek - chodziłam często, jak mieszkałam na 1go maja. Ale od wakacji mieszkam w rynku i mam za daleko. Tzn, Miś ma za daleko;) Wytrzymuje na spacerze góra godzinkę, a to za mało, żeby dojść, pospacerować i wrócić ;)
Cześć bishopka :)
Z moim też ciężko na spacerach, zwłaszcza od kiedy jest dwunożny, to strasznie się buntuje w wózku.

Ale powiem Wam, że zawsze na wiosnę czy latem będzie można się umówić w miejsce dogodne dla wszystkich ;-)
Fajnie by było w końcu kogoś tutaj poznać, bo mieszkam 2 lata i nie mam do kogo buzi otworzyć :-(
 
Do góry