reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawy we wczesnej ciazy

asiuasiu1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2010
Postów
459
Miasto
Irlandia/cork
hej dziewczyny czy ktoras z was moze mi pomoc jestem w 13 tygodniu drugiej ciazy i wczoraj wylecial nie wiem jak to nazwac cos takiego jak czop sluzowy tylko mniej niz przed porodem i bez krwi dzis tez troche nie bardzo wiem co mam robic jeszcze teraz zaden lekarz nie przyjmuje czy komus sie zdazylo cos takiego czy to moze byc rozwieranie szyjki macicy
 
reklama
hej dziewczyny czy ktoras z was moze mi pomoc jestem w 13 tygodniu drugiej ciazy i wczoraj wylecial nie wiem jak to nazwac cos takiego jak czop sluzowy tylko mniej niz przed porodem i bez krwi dzis tez troche nie bardzo wiem co mam robic jeszcze teraz zaden lekarz nie przyjmuje czy komus sie zdazylo cos takiego czy to moze byc rozwieranie szyjki macicy
Moim zdaniem to powinnas jak najszybciej do lekarza jechać .Jedz na izbę przyjęć i napewno Cię przyjmą.Poprostu muszą Cię skontrolować.Lepiej to sprawdzić i byc spokojną niz potem żałować,że czegoś się nie zrobiło.
 
byla wczoraj w szpitalu haha i co tak jak myslalam podeszla pani pielegniarka powiedzialam jej co i jak mowi to normalne ale jak chcesz to zrobie ci szybkie usg haha no z dzieckiem wszysko ok tylko ze nikt mnie nie zbadal normalne lekarzy nie bylo w ogole tylko 3 pielegniarki powiedziala ze mam odpoczywac i czekac na moja wizyte w szpitalu ktora mam 2 stycznia.niestety tutaj tak to wyglada we wczesniej ciazy pozniej juz opieka jest super ale na poczatku tak srednio w 1 ciazy mialam problemy na poczatku i pomogl mi moj lekarz z polski.w ogole jak dla mnie to normalne nie jest mam juz dziecko takze wiem mniej wiecej co i jak pytalam tez kolezanek zadna nie miala czegos takiego dlatego w sumie tutaj zapytalam bo wiedzialam ze tak to bedzie jak pojade do szpitala.dziekuje dziewczyny za odp.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie zauwazylam ze ty tez z irlandii. No niestety dla nich ciaza liczy sie od 12 tygodnia. A podwozia nie badaja wcale chyba ze cos naprawde waznego. Mam nadzieje ze wszystko bedzie super. Napisz po wizycie co I jak
 
mysle ze gdyby nie swieta to by byl lekarz i by mnie zbadal. przy 1 ciazy mialam plamienia i za kazdym razem byl lekarz i badal.dziwne tymbardziej ze mam krwiaki i cyste caly czas biore leki na podtrzymanie (tak sie ulozylo ze w 7 tyg bylam w Polsce i poszlam do Polskiego gina.i tam sie okazalo) ale jak powiedzialam to sie pani nie przejela powiedziala ze jak nie ma duzej ilosci krwi (bo mala nie powinnam sie przejmowac tez dobre bo mamy konflikt krwi z mezem i w 1 ciazy powiedzieli mi ze z kazdym najmniejszym krwaweniem musze przyjechac zeby dostac zastrzyk)to mam sie nie przejmowac !! a no w sumie zobacze co bedzie tego 2 jeszcze raz bardzo wam dziekuje za odzew pozdrawiam i udanego sylwestra :DD aaa i tak sobie teraz mysle ze w sumie to dobry watek do tego zeby dziewczyny pisaly o swych obawach we wczesnej ciazy napewno znajdzie sie ktos kto wesprze i poradzi :)))
 
Ostatnia edycja:
Jesli dalej kwrawisz to wruc dzis do szpitala moze bedzie lekarz. Trzymam kciuki i daj znac jak poszlo po nowym roku
 
reklama
Do góry