reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

Oliwka za niecałe 2 tygodnie kończy 6 lat.
Chcemy jej zorganizować imprezkę na sali zabaw z animatorem.
Organizowałyście kiedyś coś takiego?
Ja jeszcze nigdy, ale Oliwka była kilka razy zaproszona na takie urodziny i bardzo chciała też mieć urodziny na sali zabaw.
 
reklama
Kasiad chyba od 3 lat takie organizujemy(juz nie pamietam czy od 3 czy 2)
Konrad miał do ukońcenia 10 lat co roku:cool2:teraz to siara:cool2:
paintbooll oki ale animator ;)
Sara zarzyczyła sobie wtym roku urodziny na basenia el ja jeszce nie sie nie pzrekonałam i jak na dzień dzisiejszy ..sala zabaw..animator i kolorowe buzie;-)
 
Oliwka za niecałe 2 tygodnie kończy 6 lat.
Chcemy jej zorganizować imprezkę na sali zabaw z animatorem.
Organizowałyście kiedyś coś takiego?
Ja jeszcze nigdy, ale Oliwka była kilka razy zaproszona na takie urodziny i bardzo chciała też mieć urodziny na sali zabaw.
Ja mialam zrobic takze urodzinki Jenni na takiej sali ale jak sie uzbieralo 12 dzieci w tym 3 z przedszkola to zmienilam zdanie bo jak wiadomo urodzinki wypadaja w sobote a tam w soboty jest tabun dzieci i niedam rady ich wszystkich upilnowac ale obiecalam jej ze sie przejdziemy w tydzien po urodzinkach.
 
Ja na sali zabaw robię urodziny nie w sobotę, tylko 2 dni wcześniej, 24 stycznia. W tym terminie było tylko miejsce. Będzie razem z Oliwką 9tka dzieci.
A Ty Irtasia martwisz się ze nie upilnujesz gości? To u Was rodzice nie siedzą ze swoimi dziećmi na urodzinach w sali zabaw? U nas będą rodzice i będą swoich dzieciaczków pilnować. A jak dzieci będę pod opieką animatora, to rodzice usiądą sobie przy stoliczkach i będą jeść ciacho i pić kawę.
 
My urodzinki w domku z rodzinka. Na szczescie Jula nie chce zadnej imprezy dla dzieci z przedszkola. Ale jak byla na jednych to rodzice zostawiaja swoje pociechy i przychodza za 2 godzinki powiedzmy....opiekuje sie wlasciwie ta pani z sali zabaw.
 
My częściowo po urodzinach a częściowo przed, bo w tym roku tak jakoś wyszło, że urodziny podzielone są na 4 imprezki. W czwartek odbyła się imprezka dla dzieci z przedszkola w sali zabaw. Fajnie było, wszystko się udało, choć przykro i Oliwce i mi było, że troje dzieci się nie pojawiło. Na drugi dzień się okazało, że jeden chłopiec nie przyszedł, bo "jego tata coś innego wymyślił w tym czasie", a dwóch chłopców nie przyszło, bo ... przedszkole im nie przekazało zaproszeń :dry: Głupio wyszło, bo mama tych chłopców - bliźniaków (jeden z nich to miłość mojej Oliwki) wiedziała, ze są zaproszeni, pewnie się przygotowali, kupili prezent, a tu taki zong. Zaproszenia zaniosłam do przedszkola, kiedy oni byli chorzy, pani rozdała innym, a chłopakom miała wręczyć jak wrócą po chorobie i wygląda na to, że zapomniała. A ja nie mam telefonu do tej mamy, przedszkole nie może wydać, bo ochrona danych osobowych... Głupio wyszło, nie wspominając już o tym, że musiałam za tą trójkę i tak zapłacić na sali zabaw 75 zł. No ale ostatecznie poza tym wyszło ok, Oliwka zachwycona wszystkimi prezentami, wszystko jej przypadło do gustu, dostała piżamę Moster High i bluzkę Monster High,
porannik Hello Kitty, tańczące Dizzy z platformą, książeczkę - wypychankę oraz dwa pojemniki z szufladami na biurko z wizerunkiem Barbie.
Dziś przychodzi Damian ze swoją Moniką i Arek Pauliny, a jutro dziadkowie i Patryk z Sandrą, więc cały weekend urodzinowy.
Za tydzień za to chrzestna z rodziną, więc urodzinki się przeciągną mocno w czasie.
 
Ja nie wiem zbytnio jak ogarnąć w tym roku te urodziny, bo i Oliver i Victor, i obaj mają kolegów i do tego rodzina... Dom za mały, pogoda nie sprzyja, trzeba będzie podzielić chyba jakoś na raty:-p Ale też myślałam o urodzinach na zamkniętym placu zabaw i pewnie na tym zostanie, tylko trzeba będzie podjąć ostatecznie jakąś decyzję odnośnie terminu, ilości dzieci itp.
 
Pokażę Wam jeszcze tort jaki zrobiłam Oliwce:

d71ce2d025f69d07.jpg


Oliwka zachwycona, bo na torcie jej ulubiona postać - Draculaura :-)
 
reklama
Do góry