reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biała błonka w ustach

natkaa w

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Lipiec 2008
Postów
520
Miasto
okolice Krakowa
Witam.
Od dłuższego czasu rano po wstaniu mam w ustach na dziąsłach, zębach, ustach wewnątrz taka biała błonkę, którą muszę usuwać. Co to jest? Co z tym zrobić, chyba, ze to normalne? Ostatnio miałam anginę, przez 10 dni przyjmowałam antybiotyk i wtedy tej błonki nie było.
 
reklama
Witam.
Od dłuższego czasu rano po wstaniu mam w ustach na dziąsłach, zębach, ustach wewnątrz taka biała błonkę, którą muszę usuwać. Co to jest? Co z tym zrobić, chyba, ze to normalne? Ostatnio miałam anginę, przez 10 dni przyjmowałam antybiotyk i wtedy tej błonki nie było.

Witaj
biala błonka na zębach to tzw błonka nabyta czyli mieszanina sliny i bakterii , występuje zawsze po nocy na zębach. Jeśli dodatkowo masz nalot na działach i języku warto skonsultować się z lekarzem. Jeśli brałaś antybiotyk bez probiotykow mogło dojść do infekcji grzybiczej i błonka sluzowa jest nadkażona. Cieżko coś zdiagnozować na podstawie opisu więc jeśli dalej masz ten problem skontaktuj się ze swoim lekarzem.

pozdrawiam
Katarzyna Buss-Maleszka
 
Do góry