reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

anna_

Cudzie trwaj !!!
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2010
Postów
944
Miasto
Wrocław
Zakładam nowy wątek pod wpływem wielkiej radości jaka mnie dziś spotkała.
Wracam po pierwszym USG i chciałam Wam przedstawić moje Maleństwo:

Dziś 6t6d ciąży, maleństwo ma 4.1mm i pięknie bijące serduszko :)

DSC02821.jpg

Następna wizyta 25.02.2013 :) już się nie mogę doczekać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja pierwsza wizyta nie jest typową pierwszą wizytą kobiety w ciąży, tylko kolejną wizytą kobiety podchodzącej do in vitro (ja większość badań miałam robione w grudniu). Byłam u mojego lekarza, wpisał w dokumentację moje wyniki bety spytał o dolegliwości, zrobił USG i przepisał luteinę, bo mi się kończy. Pewnie dopiero na następnej wizycie za tydzień założy mi kartę ciąży i skieruje na badania krwi i moczu.
 
image.jpg
W takim razie ja dodaje fote dwóch fasolek;) moje dwa bąbelki jeden przeszło 9mm drugi przeszło 6mm ;) serducha jak dzwony;) 7tc
karye ciazy mi założył, zmierzył ciśnienie i zwazyl. Oczywiscie pobrał wymaz na cytologie, sprawdził wielkość macicy i zrobił usg;) następna wizyta za miesiąc;)
 
Ostatnia edycja:
Nnatalie04 gratulacje ślicznych dwóch fasolek! super! powiem nawet szczerze, że zazdroszczę :) ja już sie nie mogę doczekać piątku aż dostane fotkę mojej fasoliny :D :D :D najchętniej to bym oglądała ją co tydzień hehe
 
Uwielbiam patrzeć na te zdjęcia, gratuluję wam dziewczyny. Szkoda tylko, że ja nie mogę się pochwalić swoim zdjęciem. Ale patrząc na wasze zdjęcia dziwię się, że wasze dzieciątka tak słabo widać. Ja ostatnie USG miałam robione 6t 1d i dokładnie widzę zarys głowy i serce! Każdy w rodzinie kto widział zdjęcie od razu widział serduszko.
 
Uwielbiam patrzeć na te zdjęcia, gratuluję wam dziewczyny. Szkoda tylko, że ja nie mogę się pochwalić swoim zdjęciem. Ale patrząc na wasze zdjęcia dziwię się, że wasze dzieciątka tak słabo widać. Ja ostatnie USG miałam robione 6t 1d i dokładnie widzę zarys głowy i serce! Każdy w rodzinie kto widział zdjęcie od razu widział serduszko.
Tylko to wszystko zależy od usg, od tego jak sie dziecko ułoży i trzeba wziąć pod uwagę ze te zdjęcia sa skanowane.. Ja np podczas usg pięknie widziałam serduszko...jedno malenstwo jest mniejsze przez to mniej widac a jedno położylo sie jakby na pleckach i to wszystko nakłada sie na to jak i co widac na zdjęciach;)
 
reklama
Do góry