reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Smerfna85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Luty 2013
Postów
183
Witam Kobietki :-)

Zapewne wśród Was są Panie, które w miesiącu marcu 2013 roku rozpoczynają, bądź też kontynuują swoje starania o najwiekszy cud świata jakim jest dziecko. Zapraszam zatem na ten wątek w celu wspólnej i owocnej walki :-)

Ja jestem prawie 28-letnim babsztylem, który po jednej nieudanej próbie (puste jajo płodowe) wznawia walkę po 3-miesięcznej przerwie.

Zapraszam gorąco na pogaduchy :tak:
 
reklama
Witaj! Ja tez sie dolacze choc jestem aktywna w Staraczkach z Lutego,ale moj cykl zahaczy jeszcze marzec wiec i ru moge podzialac:) Chociaz mam nadzieje ze sie przeniose na watek Przyszle mamy Listopad 2013 ;-)

Zycze Tobie i innym staraczkom owocnej pracy w tym cyklu i szybkiego zafasolkowania:-D
 
Witaj patu$ka ;-)
Bardzo mi miło, że sie dołączyłaś, zawsze raźniej;-) Ja swoje stranka zacznę koło 15 marca zatem mam duuuuużo czasu na lekturę :tak: A jak tam wygląda temat starań u Ciebie? Walczysz o pierwszego potomka, czy tez juz jesteś szczęsliwą mamusią?
 
Witaj patu$ka ;-)
Bardzo mi miło, że sie dołączyłaś, zawsze raźniej;-) Ja swoje stranka zacznę koło 15 marca zatem mam duuuuużo czasu na lekturę :tak: A jak tam wygląda temat starań u Ciebie? Walczysz o pierwszego potomka, czy tez juz jesteś szczęsliwą mamusią?


Walcze o pierwsze malenstwo...od listopada 2011roku. Mam cykle bezowulacyjne...Lutowy cykl to pierwszy z CLO. Dzis mam wizyte na monitoringu 13dc wiec bedzie juz wiadomo czy urosly moje pecherzyki i czy beda na granicy pekniecia albo czy juz nie pekly:-)
 
Częstym problemem są właśnie te cykle bezowulacyjne. U mnie po poronieniu tez mam bezowulacyjne, oby nastepny byl prawidłowy. O clo słyszałam duzo pozywtywnych komentarzy, że zwiększaja ilośc pęcherzyków oraz ich efektowność. Trzymam zatem kciukasy za dzisiejszy monitoring i wielki pęczerzyk dominujący :tak:
 
Nie dziekuje:-) Oby byl:) Ale z drugiej strony lekarz mnie nastraszyl dwoma nawet:szok: Moj maz sie nawet cieszy i mowi ze mogly by byc dwa... blizniaki tak od razu za jednym zamachem:-D
 
Tak, tak tez słyszałam o ciażach mnogich po clo:tak: ale co tam podwójne szczęście:-) to o której biegniesz na wizytę abym trzymała kciuki?
 
Tak, tak tez słyszałam o ciażach mnogich po clo:tak: ale co tam podwójne szczęście:-) to o której biegniesz na wizytę abym trzymała kciuki?

przed 14:-D Lekarz przyjmuje od 14.30 wiec chwile bede czekac chyba ze duzo babeczek bedzie to dluzej... Dam znac zaraz po powrocie:-)
 
reklama
Do góry