reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge już spokojnie żyć?

Dołączył(a)
26 Luty 2013
Postów
3
A więc jakieś 2 miesiące temu przeżyłam bardzo bliski stosunek z chłopakiem -nie wiem czy można to nazwać seksem,ale doszl do tego że włożył mi penisa ,po 15 min od wytrysku(nie wyczyszczonego na 100% od wytrysku,urazy mechanicne o bokserki,zajęcie się penisem oralnie,oddanie moczu przez partnera) do pochwy były to raczej dni niepłodne ale nigdy nie wiadomo. Od tego momentu miałam już 2 okresy 2 owulacje(nawet plamienie owulacyjne) i w tą sobote ookoło mam dostać miesiączki a od soboty JAK NIGDY zaczeły pobolewać piersi (nie jakoś bardzo , lekko) i miałam znowy schizy...bo w styczniu wbiłam sobie w psychike(A mam ją bardzo słabą) ze jestem w ciąży. Miałam okres normalny 5 dniowy jak zwykle, przed tym zbliżenim, wydarzeniem, ale to i tak do mnie nie przemawiało i czułam cień ciąży na plecach i dzisiaj zdecydowałam się na test ciążowy. I .... już po 3 min był wynik negatywny ! Gruba krecha jedna w miejscu negatywnym ... I utrzymuje się nawet do teraz Żadnych plamień ani nawet kresek innych ... Po prostu białe pole i kreska negatywna Czy musze jeszcze się stresować ? Bo powoli czuje ten błogi spokój o którym tak marzyłam....ale czasem przez myśl przeleci ciąża,że może źle coś zrobiłam?(ale powoli robiłam zgodnie z ulotką,a pozatym gdybym zrobiła źle to by wyszedł zły test czyli np. brak jakich kolwiek kresek a nie negatywny zamiast pozytywnego ;p? )I czy ma znaczenie po 2 miesiącach pora pobierania moczu?...ale myśle że to taka kara za to że byłam tak nieodpowiedzialna i że sobie wbiłam to do głowy.Ale jest już o wiele lepiejl...Jak myślcie ? Tak wiem że to jest strona dla sarających się ale jestem bardzo młoda i nie jestem gotowa oczywiscie na dzieci i tak wiem to nie jest jeszcze mój czas na seks,ale dzięki tej sytuacji się do tego przeknałam.
 
reklama
sarenka007- ja myśle ze nie jesteś w ciąży, ale następnym razem radze sie zastanowić co robisz, jesli nie jesteś gotowa na dzieci a interesują cie takie ,,zabawy'' erotyczne radze zacząć stosować antykoncepcje lub bardziej uważać , bo następnym razem możesz zajść w ciąże i będzie nieciekawie
 
Teeż tak myśle no jestem tego już pewna. Ale to była taka pierwsza sytuacja i ta psychika tak zareagowała. Co do współżycia do póki na poważnie nie będę gotowa to się w to nie bawie,jak wcześniej napisałam dzięki tej sytuacji uświadomiłam sobie cos bardzo ważnego-że to nie jest jeszcze mój czas... Jeszcze jedno pytanie , czy plamienie owulacyjne (Zdarzyło mi się w 13 dc.) świadczy o tym że owulacja jest ?
 
Sarenka007-szczerze mówiąc nie wiem, nigdy jakoś specjalnie nie zwracałem na to uwagi, ja przy każdej owulacji miałam delikatne bóle jajników.
Powiem ci teraz z doświadczenia...z pierwszym razem warto czekać jak najdłużej ...no i najpierw dobrze poznać faceta któremu chce się oddać coś tak cennego jak cnotę... bo malo ktory jest tego warty
 
ja tez uwazam,ze sa znikome szanse na ciaze,takze nie masz sie czym martwic. A tak na przyszlosc jak napisala happymum,jesli nie jestes gotowa na macierzynstwto to lepiej stosowac antykoncepcje. wiadomo,ze zadna tez nie daje 100 % gwarancji,ze sie w ciaze nie zajdzie,ale na pewno szybciej zajdziesz nie stosujac nic. Co do pierwszdego razu...ja starcilam dziewictwo dosc pozno jak na te czasy bo mialam 22 lata i wcale sie tego nie wstydzilam,teraz sie smieje,ze mogkam poczekac jescze 2 lata i zostawic swoj wianuszej dla mojego P
 
dzięki Bogu nie jesteś w ciąży :) Dla wszystkich tak będzie lepiej. Poproś lekarza o receptę na tabletki antykoncepcyjne, do tego nie trzeba być pełnoletnim (a odnoszę wrażenie że chyba nie jesteś) i nie będzie problemu na przyszłość.
 
Kasiula_1980 :p ŹLE ZROZUMIAŁAŚ :D!!! Oddał mocz po "zabawach" do muszli :D w toalecie :p ....
Tak,to nie jest mój czas , nie jestem jeszcze pełnletnia(nie wiele brakuje ale to chyba bez znaczenia) i myśle o tym ,żeby zrobić to jak skończe szkołe i mieć spokój,nawet przy antykoncepcji bo jak ja już się stresuje to co będzie dalej...jestem mega panikarą.
 
reklama
Do góry