reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macierzyński 2013

MamaLusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2012
Postów
32
Miasto
Poznań
Jak wygląda temat macierzyńskiego przysługującego od czerwca? Czy od razu mogę zadeklarować roczny urlop i dostanę 80% czy najpierw muszę iść na pół roczny płatny 100% a we wrześniu go przedłużać i wtedy mieć płatne 60%. Nigdzie nie widzę info na ten temat ;/
 
reklama
Jak wygląda temat macierzyńskiego przysługującego od czerwca? Czy od razu mogę zadeklarować roczny urlop i dostanę 80% czy najpierw muszę iść na pół roczny płatny 100% a we wrześniu go przedłużać i wtedy mieć płatne 60%. Nigdzie nie widzę info na ten temat ;/
To jeszcze niezamknieta sprawa. Wersja na dzisiaj - mozna zadeklarować od razu roczny urlop (80%) lub półroczny (100%) a po nim kolejne pół roku (60%)
 
czy sprawa tej nowelizacji nadal nie jest zakończona? ciężko uzyskać gdzieś taką inf a wiem ze kodeks pracy był niedawno nowelizowany (o ile to w tym kodeksie inf dot. urlopów macierzyńskich itd się znajduje)
 
czy sprawa tej nowelizacji nadal nie jest zakończona? ciężko uzyskać gdzieś taką inf a wiem ze kodeks pracy był niedawno nowelizowany (o ile to w tym kodeksie inf dot. urlopów macierzyńskich itd się znajduje)

Projekt jest w uzgodnieniach. Informację dot. stanu zaawansowania prac nad projektem ozna znaleźć tutaj: Witamy na stronach RCL
 
Do góry