reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imię dla dziewczynki

Dołączył(a)
7 Marzec 2013
Postów
1
Cześć dziewczyny ;]
Mam mały dylemat co do imienia dla córeczki, która wyjdzie na świat już w kwietniu :) zastanawiam się nad Victorią i Marianną , oba imienia choć różne bardzo mi się podobają, pomóżcie :)
 
reklama
Na tę Victorię uważaj. Znam dziewczynę, która nazwała tak swoją córkę i po dwóch latach zaczęła żałować, bo za każdym razem musi poprawiać każdego, kto chce napisać to imię w wersji normalnej, tj. Wiktoria.
 
dla mnie ładne są Chanel(szanel)Jessica,Jasmin i Vanessa a z bardziej polskich Marika,Samanta,i Martyna


Że zapytam, które z tych imion jest polskie? ;-)


Natalia, pewnie zdecydujecie się w mgnieniu oka jak tylko Małą zobaczycie. :tak:
Znam kilka rodzin, w których do brzuszka zwracano się jakimś tam imieniem i wszyscy twierdzili, że dziecko tak właśnie będzie mieć na imię. Niektórzy nawet bluzeczki czy kocyki z haftowanym imieniem zamawiali, a jak malec się urodził, to okazywało sie, że żaden Adam, Tomasz, Anna czy Mariola, ale Joachim lub inna Hermenegilda ;-)
 
ja z twoich propozycji wybrałabym imię Marianna:-), jesli mieszkasz w Polsce to Viktoria faktycznie będzie zawsze pisana przez W- (a Wy będziecie poprawiać)
 
reklama
Do góry