reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmiki, fotki - poważne i dla rozluźnienia

bosmanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2013
Postów
488
Hej, zakładam nowy wątek bo myślę, że można czasem coś wrzucić aby się pośmiać, nad czymś rozczulić lub pomyśleć.

Daję więc na początek niezłego urwisa i małego aliena :)

Słuchajcie ja nie mogę uwierzyć, że coś takiego będę przeżywać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
martOocha niewiarygodne i piękne! Jak ten dzieciaczek się dobrze czuje.

Rajani Ty się wzruszyłaś? Ja to się poryczałam jak bóbr. Strasznie się w ogóle wrażliwa emocjonalnie zrobiłam...
 
Kreatywana uwielbiam śmiech takich małych brzdąców. On na pewnym etapie jest bardzo charakterystyczny i w sumie brzmi podobnie, ale rozwala mnie za każdym razem :)

Mnie przez długi czas powalało to

A no i jeszcze znalezione wczoraj gangdam style w wykonaniu bliźniaków
 
Ostatnia edycja:
bosmanka, to jest piękne :-D człowiek sam od razu zaczyna się śmiać ;)

swoją drogą to szok, jak różne proste rzeczy śmieszą takie maluszki :-p
 
reklama
To prawda :) Pamiętam jak moja siostrzenica tak "rżała" ;) ajk wkładałam głowę do jej wózka i mówiłam w kółko cyk cyk cyk cyk....
 
Do góry