reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie z pochwy podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Takhisis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2009
Postów
1 396
Miasto
Wrocław
Dziewczyny...

W ubiegłym tygodniu podczas oddawania stolca, po podtarciu się zauważyłam krew na papierze. Sytuacja powtórzyła się w okolicach środy i niestety przed chwilą. Dodam, że nie jest to krew z odbytu tylko na pewno z pochwy. Różowa...w sumie musiałam wycierać ją 4 razy, a potem czysto. Zastanawia mnie fakt, dlaczego akurat w takiej sytuacji.
W poniedziałek byłam na USG genetycznym, a tydzień temu na normalnej wizycie i niby wszystko było ok.

Czy któraś z Was tak miała? Zaczynam się tym denerwować, bo to już trzeci raz w ciągu tygodnia.
 
reklama
zadzwon do szpitala zapytaj
ja jechalam z tym na oddzial
dostalam na podtrzymanie leki
nie wolno lekcewarzyc tego
ja zaczelam plamieniem
skonczylo sie krwotokiem
ale moze byc tak ze bylo cos i sie czysci
mowili mi ze dopoki nie leci zywa krew to sie nie obawiaj
ja bym spytala
 
Przepraszam za sugestię,ale nie masz zaparć?Jeśli tak może zdarzyło się tak,że podczas załatwiania się pękła
Ci błonka przy odbycie i krwawi-ja tam miałam.przyjrzyj się dokładnie skąd krwawisz,jeśli rzeczywiście z pochwy dzwoń do lekarza. Zdrowka życzę!
 
JUz pędze z odpowiedza ja tak miałam ok 17-19 tyg ciązy czysto czerwona krew a to dlatego że było parcie a łozysko było blisko ujścia i jest taki efekt hmmm zassania jakby trzeba to przeczekac jak łozysko sie podniesie wyżej a do tego czasu polecam lactoluseum syropek mogłam przekrecic ciut nazwę i do tego łyżka miodu na czczo rewelacja na zatwardzenia i juz wiecej sie nie pojawiło syrop przepisał mi ginekolog p[o tej akcji całej .
 
Dzięki dziewczyny za pomoc.

paulina
- sprawdzałam dokładnie, to z pochwy.

ulala...tylko u mnie w sumie nie ma zaparć jako takich...owszem parcie musi być,ale nie aż tak strasznie::) Na wizycie dzień przed zdarzeniem miałam faktycznie łożysko nisko schodzące...czyli coś jak u Ciebie. Ale 5 dni później inny lekarz powiedział, że wcale nie jest za nisko...dwa dni później znowu krew po wizycie w toalecie...za kolejne dwa dni powtórka...może to łożysko przemieszcza się raz wyżej raz niżej..ja dużo chodziłam ostatnio...może dlatego. A u Ciebie ta krew pojawiała się po każdej wizycie w toalecie czy tak jak u mnie co któryś raz? A przy tym łożysku nisko położonym (nie mówię oczywiście o przodującym) to miałaś jakieś specjalne zalecenia?
 
siemka!:)

u mnie była sytuacja podobna, i myslalam ze to z hemoroida.. byłam u gienka zrobil mi badanie na fotelu bylo ok, pozniej usg czysto.. zrobilam badanie moczu kazał zrobic i okazało sie ze mialam zapalenie pecherza i to bylo z cewki moczowej...
dostałam taki proszek na infekcje do rozpuszczenia pozniej powtorzylam badanie i juz do dzisiaj jest ok;)

a jak naprawde jestes pewna ze to z pochwy idz do lekarza..i sie nie denerwuj..
 
Dziewczyny...

W ubiegłym tygodniu podczas oddawania stolca, po podtarciu się zauważyłam krew na papierze. Sytuacja powtórzyła się w okolicach środy i niestety przed chwilą. Dodam, że nie jest to krew z odbytu tylko na pewno z pochwy. Różowa...w sumie musiałam wycierać ją 4 razy, a potem czysto. Zastanawia mnie fakt, dlaczego akurat w takiej sytuacji.
W poniedziałek byłam na USG genetycznym, a tydzień temu na normalnej wizycie i niby wszystko było ok.

Czy któraś z Was tak miała? Zaczynam się tym denerwować, bo to już trzeci raz w ciągu tygodnia.
Witam
Dziewczyny...

W ubiegłym tygodniu podczas oddawania stolca, po podtarciu się zauważyłam krew na papierze. Sytuacja powtórzyła się w okolicach środy i niestety przed chwilą. Dodam, że nie jest to krew z odbytu tylko na pewno z pochwy. Różowa...w sumie musiałam wycierać ją 4 razy, a potem czysto. Zastanawia mnie fakt, dlaczego akurat w takiej sytuacji.
W poniedziałek byłam na USG genetycznym, a tydzień temu na normalnej wizycie i niby wszystko było ok.

Czy któraś z Was tak miała? Zaczynam się tym denerwować, bo to już trzeci raz w ciągu tygodnia.
Witam,ja też mam taki problem od 2013 roku, bylam u kilku lekarzy ginekologow i nie stwierdzono jeszcze pszyczyny.Usg i inne badania nic nie wyjasnily,mialam różne zabiegi ,ktore też nie daly odpowiedźi. Mialabym prośbę o opowiedz czy udalo Ci się zdiagnozować problem krwawienia ,nie jestem w ciąży a problem nadal mam to krwawienie jeszcze u mnie bywa przy stosunku ( nie zawsze).
 
Drogie mamy mam pytanie bo zaraz wchodzę w 4 trymestr ciąży i po wysiusianiu się na papierze zauważyłam krew. Czy któraś z mam miała cos takiego??? Proszę o odpowiedź
 
reklama
Do góry