reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek elektryczny

reklama
Jesli mialabym kase i nie mialabym co znia zrobic to zapewne bym sie skusila na taki "gadzet" wydaje mi sie ze jest wygodny dla dzidziusia no i mamy wizualnie nawet ciekawy napewno wzrok przechodniów bylby na porzadku dziennym:)Mnie sie podoba:pTylko kolorami sie nie popisali:)no ale chyba to nie najwaznijesze wygoda maluszka i mamy najwazniejsza;)
 
strasznie mi sie to nie podoba ! teraz codziennie widze jak te szurniete angielki chodzą z takimi wózkami "/

To u Was takich na pęczki?

U nas szykuje się wysyp jak już pisałam w poprzednim wątku, ostatnio Dorota Gardias na łamach jakiegoś portalu "wybierała" wózek i patrz wybrała właśnie ten :) Z fb marki dowiadujemy się, że makuchy wozić nim będzie Dorota Czaja i Justyna Steczkowska, wydaje mi się, że producenci "walczą" jeszcze o Sochę i będzie komplet :D
 
dla mnie taki wózek to zbędny lans i wydatek, podkręcany przez "gwiazdy", któr w sprawach dzieci są dla mnie zadnym autorytetem
 
To bardziej nowoczesny gadżet który jest w modzie niż prawdziwy wózek,poza tym uważam że satysfakcję daje to kiedy możemy sami ręcznie pchać go podczas spacery zamiast czekać na to czy silnik łaskawie odpali,jakoś nie wyobrażam sobie tego w praktyce.
 
reklama
Do góry