reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wróżba do końca sierpnia.

eZOJA

Życie jest pięne :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2007
Postów
17 051
Miasto
lubuskie
Dziewuszki jakby co to usunie się posta.
Składam propozycję Wam - nie ciężarnym (bez urazy):

Powróżę z kart na pytania Wasze za free, ale... Koniecznie potrzebuję później Waszej weryfikacji.
To dla mnie bardzo ważne, by weryfikacja była. Plus dla Was, że to darmowe i dla mnie że się dzięki Wam bardziej nauczę kart. Wróżyłabym z kart Marzeń i Snów. Pytanie proszę by było nie daleko przyszłościowe a tak do końca sierpnia. Na początku września będę czekać na wasze weryfikacje.
Moje dwa warunki to nie wróżę ciężarnym i proszę o weryfikację z początkiem września najpóźniej.

Pozdrawiam
eZOJA :-)
 
reklama
Czy do końca sierpnia poprawi się nasza sytuacja finansowa?

(Edit: doprecyzowanie pytania)

Ogóln.syt. + co na plus + co na munus + realizacja + wynikx1
Card55.jpgCard54.jpgCard33.jpgCard30.jpgCard56.jpg + Card26.jpg

Yola nie czujesz się bezpiecznie finansowo. Na plus widać, że potrzeba Ci czegoś do poprawy finansowej. Jest to możliwe by było lepiej ale nic z niczego, tutaj wychodzi coś do przejścia, pokonania niebezpieczeństw jakiś. Na minus stagnacja, czytanie o pracy może, oferty ale nie realizacja ich. Brak kopa takiego do działań. Będzie różnie do końca sierpnia. To taka gra jak na karcie, raz lepiej raz gorzej. Zależy od Was samych jakie kroki będziecie podejmować. Poprawy jako takiej nie widać. Choć w wyniku karta podarunki, ktoś może Ci pomóc w czymś finansowo,albo możecie wygrać coś w grach losowych drobnego, wsparcie drobne jest. Musisz być przebiegła, bo jednak nic samo nie przychodzi. Zwinność też się pokazuje, szybkie, zwinne działania na plus Wam wyjdą. Odpowiedź moja brzmi NIE, będzie różnie ale poprawy znaczącej nie będzie do końca sierpnia. Będzie coś drobnego ale nei znaczącego , mocnego. Przykro mi Yola :* Pozdrawiam i niech się spełni to co Ty sobie zamarzysz :*

Pamiętaj, że karty to nei wyrocznia i sami jesteśmy panami swojego losu :*
Wszystko w Twoich rękach!
 

Załączniki

  • Card55.jpg
    Card55.jpg
    4,3 KB · Wyświetleń: 275
  • Card54.jpg
    Card54.jpg
    4,7 KB · Wyświetleń: 282
  • Card33.jpg
    Card33.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 299
  • Card30.jpg
    Card30.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 271
  • Card56.jpg
    Card56.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 284
  • Card26.jpg
    Card26.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 278
Czy do końca sierpnia znajdę pracę?

Ogóln.syt.+ co na plus + co na minus + realizacja + wynik x1
Card14.jpgCard32.jpgCard17.jpgCard51.jpgCard22.jpg + Card25.jpg

Anussia201 pomaga ktoś Wam teraz w znalezieniu Ci pracy. Na plus widać, że pełno Cię wszędzie albo dużo CV powysyłałaś. Pracodawcy wiedzą o Tobie, rozmawiają. Na minus pokazał się diabełek, coś się może opóźniać, płatać figle po drodze. Tj za bardzo fantazjujesz też, albo za wysoko mierzysz... W realizacji widać zaproszenie na rozmowę, będzie usatysfakcjonowana z czegoś, może z przejścia z rozmowy. W wyniku dopracowywanie, układanie, konstruowanie. Hmm... typowo podpisania umowy nie widać z pracodawcą, ale zainteresowanie Twoją współpracą będzie i być może będziesz na próbnym etacie. Choć bardziej patrząc po całości powiedziałabym, że to będą raczej takie przygotowywania do pracy, jeszcze nie praca. Moja odp brzmi możesz znaleźć pracę, ale jeszcze możesz nie pracować tam, albo być na próbnym jakimś. Nie jesteś jeszcze członkiem zespołu. Pozdrawiam ciepło i życzę znalezienia szybko dobrej satysfakcjonującej Ciebie pracę :*

Pamiętaj, że karty to nei wyrocznia i sami jesteśmy panami swojego losu :*
Wszystko w Twoich rękach!
 

Załączniki

  • Card14.jpg
    Card14.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 270
  • Card32.jpg
    Card32.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 295
  • Card17.jpg
    Card17.jpg
    4,8 KB · Wyświetleń: 277
  • Card51.jpg
    Card51.jpg
    5,7 KB · Wyświetleń: 279
  • Card22.jpg
    Card22.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 279
  • Card25.jpg
    Card25.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 290
Czy do końca sierpnia doprowadzę do końca planowany remont mieszkania?

Ogól.syt.+ co na plus + co na minus + realizacja + wynik
Zobacz załącznik 571596 Zobacz załącznik 571597 Zobacz załącznik 571598 Zobacz załącznik 571599 Zobacz załącznik 571600

Karenka teraz są jakieś problemy, coś do przejścia, jakby nie osiągalnego dla Ciebie. Dlatego pewnie pytasz czy Wam się uda. Na plus widać pokonanie czegoś, tylko trzeba chcieć i działać, popychać wszystko do przodu. Na minus wychodzi ślady mocne, poświęcenie się może Wasze. W realizacji widać kobietę, która może wszystko przyśpieszyć. Jeżeli przyciśniesz kogo trzeba i pokonasz te trudności o jakich wcześniej pisałam (a pokonasz je!) to się Wam uda zgodnie z planem skończyć remont do końca sierpnia. Powodzenia! Życzę lekkiego sprzątania po remoncie ;-)i super efektów. Pozdrawiam


Pamiętaj, że karty to nie wyrocznia i sami jesteśmy panami swojego losu :*
Wszystko w Twoich rękach!
 
larvunia :) czy do konca sierpnia nierzetelny klient zapłaci mi zaległe fv? :));-)

ogól.syt+ co na plus + co na minus + realizacja + wynik x1
Zobacz załącznik 571601 Zobacz załącznik 571602Zobacz załącznik 571603Zobacz załącznik 571604Zobacz załącznik 571605 + Zobacz załącznik 571606

Widać zobowiązanie jest, przywiązanie klienta. Na plus rozważa zapłatę, kalkuluje, wylicza, stara się. Na minus widać, że nie ma póki co tych pieniędzy. On się zamartwia (albo to Twoje zmartwienia wychodzą?) W realizacji widać coś Ci skapnie, jest wpłata na konto, przelew od tego klienta. Patrząc ogólnie na karty, nie jestem pewna czy wpłaci Ci całość, ale jako tako przelew od tego klienta będzie. Pozdrawiam :* Życzę abyś nie miała takich klientów więcej co nie płacą w terminie.
 
reklama
Nie wiem jak u Was ale nie wszędzie mi się karty pokazują a chciałam Wam pokazać z jakich wróżę i co Wam wychodzi. Nie moja wina... może to minie.

Lista osób:
- Yolanta
- anussia201
- Karenka
- ironia

Czekam na Wasze weryfikacje z końcem sierpnia najpóźniej z początkiem września.
To dla mnie BARDZO WAŻNE, proszę pamiętajcie :tak:
Zapraszam jeszcze osoby chętne.
 
Do góry