reklama

Info - Ciężarówki z nerwicą

Szybki przegląd

zapraszam wszytskie mamy które przechodzą ciąże gorzej emocjonalnie , starajmy się sobie pomoc !
Stworzone w:
3 Sierpień 2016
Kategoria:
Aktywne mamy
Ludzie:
2
Tematy:
0
Wiadomości w dyskusji:
0

Opis

Witam !

Odkąd zaczęłam 2 trymestr dopadła mnie nerwica ,obecnie jestem w 20 tyg ciazy,1,5 roku temu zmarla moja mama od tamtej pory przeżyłam bardzo jej smierc ale nerwy nie były az takie jak dziś. Wszystko zaczelo sie od 2 trymestru .. Każdy kolejny dzien to dla mnie maximum stresu .. od rana do wieczora.. czasem miewam nieprzespane noce z kołatań serca.. Zaczęłam mieć lęki .. Nie potrafie cieszyc sie ciaza choc bardzo kocham juz swoje dziecko to codziennie mam wyrzuty ze robie mu krzywde.. nerwy przychodzą same.. nie potrafie sie na niczym skupic .. I najwazniejsze to to ze nie dochodzi do mnie ze pojawi sie na swiecie. mam pewnien syndrom utraty.. wciaz boje sie ze jak stracilam mame stracę dziecko .Strasznie chcialabym by to wszytsko minelo a staram sie kazdego dnia ale poprostu to jest silniejsze odemnie . Czy są tu ciężarowki które borykały się z nerwicą w ciązy bądz ktore nerwice maja obecnie w ciazy oraz jak wasze maluchy ? Mam nadzieje ze nie bede sama i jest ktos kto przechodzi cos podobnego do mnie

Zasady