reklama

Info - Wymarzone przedszkole

Szybki przegląd

Idealne, bezpieczne przedszkole
Stworzone w:
2 Styczeń 2016
Kategoria:
Aktywne mamy
Ludzie:
2
Tematy:
0
Wiadomości w dyskusji:
0
Tagi:

Opis

Witam,

Twoja opinia jest dla mnie cenna, w związku z czym założyłam tą grupę. Najlepsze decyzje odnośnie dzieci może podjąć tylko rodzic. Każda Twoja wypowiedź, nawet najkrótsza pomoże.

Czym się sugerujesz wybierając dla dziecka przedszkole?

Czy liczy się dla Ciebie rozwój i nauka dziecka przez zabawę, tak jak to było kiedyś? Czy jednak dla Ciebie ważne jest, aby dziecko od 3 roku życia chodziło na zajęcia dodatkowe np. angielski? Czy to nie jest marnowanie dzieciństwa? Czy to nie jest spełnianie się rodziców przez dzieci? Psycholodzy i naukowcy dowodzą, iż to co się dziecko nauczy w wieku 3-6 lat, jest w stanie nauczyć się w wieku 8-9 lat w jeden miesiąc. Jakie jest więc Twoje zdanie? Czy chciałabyś dać dziecko do przedszkola, gdzie będzie się uczyć głównie przez zabawę, wycieczki, gry, czytanie? Czy jednak wybrałabyś przedszkole z jak największą liczbą zajęć dodatkowych?

Czy wybierając przedszkole zwracasz uwagę na to, aby miało podwóreczko, czy nawet nie przyszło Ci to do głowy?

Zresztą, nie będę się bardziej zasypywać pytaniami. Wiem, że jako mama po rzuceniu hasła wymarzone przedszkole sama masz tysiąc myśli i mam nadzieję, że się ze mną podzielisz! :-)
Zachęcam do pisania również osoby, które nie dawały dzieci do przedszkoli. Powiedzcie mi jakie są wasze wyobrażenia przedszkola, w którym nie balibyście się zostawić swoją pociechę.

Dziękuję serdecznie za każdą wypowiedź.
Życzę miłego dnia! :-)

Zasady