reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
W którym dniu cyklu powinnam powinnam umówić się na wizytę do lekarza? Robicie betę, dziewczyny, czy czekacie na serduszko?
 
W którym dniu cyklu powinnam powinnam umówić się na wizytę do lekarza? Robicie betę, dziewczyny, czy czekacie na serduszko?

dzwoniłam dzisiaj do lekarki i chciała umówić na 8.04, że wtedy będzie widać. Ale jak sie dowiedziała, że pracuje jako kosmetyczka to kazała mi przyjść 1.04 i od razu mam mieć L4.
od razu zapytała kiedy ostatnia miesiączka i jak testy

myślałam, żeby zrobić betę ale się na razie powstrzymam od wychodzenia z domu
różnie bywa
 
Ja sie na bete nie wybieram, u mnie w kraju sie panoszy korona dosc mocno, nie ma sensu wychodzic z domu tylko po to. Czekam z wizyta ile sie da.
 
Okej, ja chyba w takim razie też na póki co odpuszczę betę. Porobię jeszcze testy w terminie @ i kilka dni po, jak będzie dalej druga krecha to umówię się do lekarza na usg.
 
Oby! Jestem jeszcze przed terminem @, więc to może być ciąża biochemiczna, biorę taką opcję pod uwagę.
 
reklama
Witajcie :) dołączam do grudniowych mam. Zrobilam test w 25 i 26 dniu cyklu. Mialam blade kreseczki. Dziś 27 dzien cyklu. Wykonana beta HCG 58. Okres powinnam dostać jutro teoretycznie. Także jest dlugo wyczekiwana ciąża:) mam nadzieje, że niedoczynność tarczycy i Hashimoto mi nie zaszkodzi...
 

Załączniki

  • IMG_20200328_150730.jpg
    IMG_20200328_150730.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 858
Do góry