reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej. Mogę dołączyć? Co prawda termin mam na 29 listopad. Dołączyłam do listopadówek, ale One są już trochę na innym etapie. Już widzą serduszko, usg i czuje stres. Ja dopiero w niedzielę dowiedziałam się o ciąży. Dzisiaj 3 tydzień 6 dzień. A jak u Was?
 
@Millo @Ankuś gratulacje [emoji6]!
Podczytywałam trochę wątek staraczek, ale nie zdążyłam zacząć się udzielać [emoji6].

Ja pierwszy test zrobiłam w niedzielę rano i ujrzałam cień cienia [emoji6] wczorajszy był już trochę wyraźniejszy cień, ale nadal nie mogę w to uwierzyć [emoji16]! Rozważam wybranie się jutro na betę.

Wg om termin wychodziłby na 20.11, ale moje cykle są przynajmniej 35 dniowe. I wydaje mi się, że owu miałam w okolicy 9.03 czyli termin wskazywałby na przełom listopada i grudnia [emoji6]. Też chętnie dołączyłabym do tego wątku [emoji6]

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@Millo @Ankuś gratulacje [emoji6]!
Podczytywałam trochę wątek staraczek, ale nie zdążyłam zacząć się udzielać [emoji6].

Ja pierwszy test zrobiłam w niedzielę rano i ujrzałam cień cienia [emoji6] wczorajszy był już trochę wyraźniejszy cień, ale nadal nie mogę w to uwierzyć [emoji16]! Rozważam wybranie się jutro na betę.

Wg om termin wychodziłby na 20.11, ale moje cykle są przynajmniej 35 dniowe. I wydaje mi się, że owu miałam w okolicy 9.03 czyli termin wskazywałby na przełom listopada i grudnia [emoji6]. Też chętnie dołączyłabym do tego wątku [emoji6]

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
To koniecznie śmigaj na bete ;) ja ide jutro na powtórkę, bo byłam wczoraj, wyszła 406. Zrób sobie też progesteron dla spokojności. Pokaż test?
 
Do góry