reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mini poradnik : obsługa forum po zmianach - marzec 2010

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Forum:

By przejść do wybranej strony wątku należy kliknąc w trójkącik znajdujacy się na przycisku "strona...". Otworzy się okienko "skocz do...."

Szybko przejść do głownej strony forum po przeczytaniu wątku można klikając w "na górę" które jest po prawej na dolnym ciemnozielonym pasku a póżniej w zakładkę forum.

Przejść do ostatniego nieprzeczytanego postu można klikając w zieloną strzałkę znajdująca się przy podświetlonej na kopertce ( funkcja jest w trakcie modyfikacji i nie zawsze działa)
lepiej jest na razie klikać w temat watku a następnie na górnym pasku w "pokaż pierwszy nieprzeczytany"

klikajac w strzałkę przy nicku osoby która ostatnio odpisała idziemy do odpowiedzi tej osoby,czyli na koniec wątku

Zabloguj oznacza,że cytat z tego posta ląduje nam w blogu i możemy go sobie skomentować, czy zapisać "ku pamięci"

"Dzięki" klikamy gdy uznajemy ,że post był nam w czymś pomocny

Można schować infa (okienka) znajdujące się z prawej strony klikajac na <<

Można też zwijac działy forum przeglądając stronę główą uzywajac znaczków ^ oraz v
Ustawienia się zapamietują.

Klikajac dwa razy w button "odpowiedz na temat" otworzy na się od razu okienko zaawansowanej edycji zawierajace emotikony, załączniki, kolory i wielkość czcionek.

Po jednym kliknieciu otworzy się "szybka odpowiedź"

Ta funkcja forum jeszcze bedzie zmieniana. Domyślnie bedzie tak jak w "starej " wersji forum.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dość łatwo poruszać się po forum wchodząc w USTAWIENIA (na ciemnozielonym pasku z prawej strony na górze forum), wyświetli się PANEL UŻYTKOWNIKA tam zaś widać wątki z nowymi odpowiedziami

Po wejściu w SUBSKRYBCJĘ wyświetlą się wszystkie wątki w których do tej pory użytkownik brał udział.

Można też ustawić sobie w ulubionych ( o ile przeglądarka ma taka opcję) link do Subskrybcji.
Odświeżając ten link łatwo trafimy do wątków z nowymi odpowiedziami nawet jeśli znajdują się w różnych działach forum.
 
Dla tych co nie znoszą różowego jest juz opcja zmiany, na BB to chłopiec;-)) Na samym dole na ciemnozielonym pasku możecie zmienic ustawienia:biggrin2:
 
W przeglądarkach Google Chrom i , Mozilla Firefox gdy chcemy zobaczyć posty danego użytkownika najeżdzając kursorem myszki na tytuł wątku w jakim jest post wyskoczy okienko z treścia tego posta.

Funkcja ta nie działa w IE
 
Dość łatwo poruszać się po forum wchodząc w USTAWIENIA (na ciemnozielonym pasku z prawej strony na górze forum), wyświetli się PANEL UŻYTKOWNIKA tam zaś widać wątki z nowymi odpowiedziami

Po wejściu w SUBSKRYBCJĘ wyświetlą się wszystkie wątki w których do tej pory użytkownik brał udział.

Można też ustawić sobie w ulubionych ( o ile przeglądarka ma taka opcję) link do Subskrybcji.
Odświeżając ten link łatwo trafimy do wątków z nowymi odpowiedziami nawet jeśli znajdują się w różnych działach forum.

subskrycja jest pusta dlaczego?
 
mam problem, strasznie mi sie zmniejszyly literki na forum, niw eim co przycisnelam...
na innych stronach tak się nie satalo,tylko na tym forum, czy ktos mi pomoze?
dzięki
 
Witajcie, mamy nową funkcję
To co pojawiło się pod prywatnymi wiadomościami to informacja o liczbie podziękowań skierowanych do was i za jakie posty :biggrin2:
Również w głównym widoku profilu widać za jakie posty wy i komu podziękowałyście
 
reklama
Witam! W ustawieniach zaznaczyłam opcję, że chcę widzieć więcej (30) postów na stronie i gdy się loguję to włącza mi się forum wersji dla telefonów. Jak mam wrócić do poprzedniej formy, bo te jest dla mnie niezrozumiałe.
 
Do góry