reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

Mija

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2005
Postów
1 531
Miasto
Warszawa
No to jest miejsce dla nowych mam żeby mogły sie przedstawić i napisać coś o sobie :happy:.
No nie tylko dla nowych,także dla starych które maja chęć przypomnieć o sobie
 
reklama
witam!!!!!!!:-)
widze ze szybciutko poszlo z przeniesieniem!!!!

mam na imie magda mam 23 lata mieszkam w opocznie! od jutra zaczynam szkole bardzo sie ciesze ze jade! jak ja skoncze to po dwuch latach bede technikiem masazu!:tak: :-) :tak: :-) :-D :-D
jestesm mezatka od 3 lat moj maz ma na imie michal i jest starszy odemnie o 5 latek!

mam synka na imie ma hubert ma juz prawie dwa latka! hubert ma porazenie mozgowe 4-konczynowe. WYJDZIE Z TEGO :tak: :tak: :tak: :tak: wierze w to bardzo!
siedze sobie w domku i bardzo lubie klikac z wami w miedze czasie nie robie nic czyli sprzatam gotuje piore zajmuje sie hubciem ale powiem wam ze moja poloweczka czasem pomaga i nie jest tak zle! chyba tyle! jakbyscie chcialy wiedziec cos jeszcze to pytajcie!:confused:
 
To teraz Ja :tak:

Mam na imię Maja mam 27 lat..ale już nie długo bo zaraz skończe 28 :baffled:
Mieszkam w Warszawce i sie tego nie wstydze ;-):happy:
Mój mały paskud ma na imię Noe i 7 pażdziernika skończy 9 miesięcy..rany ale czas leci :szok:
Teraz też zajmuje sie robieniem słodkiego nic
Od tego nic dzis mnie strasznie plecy bolą
Strasznie tęsknie za ludzmi i chciała bym wrócić do pracy ale nie chce oddawać Noesia do żłobka
Choć niebawem będe musiała zająć sie jakąś robotą
Do tej pory mogłam sie tytułować mianem charakteryzatorki i ceramiczki..ale to już przeszłość :cool2:..zapomniana zreszta
Czasami pracuje jeszcze jako charakteryzatorka i stylistka ale jest to sporadyczne ..
Z moją pasja ceramika musiałam sie narazie pozegnać i chyba jeszcze długo
moje ręce nie przypomna sobie jak to jest grzebać przez dobe w glinie i zamykać się na wiele godzin w pracowni ,pogrążona w szale wymyślania i lepenia ..ehhh :-( może jeszcze ten czas powróci :confused:

Mhhh...co jeszcze
Choć mam zamiar niebawem zacząć zarabiać pieniążki to nadal bede się czuła mamą siedzącą w domu :-)
:-p
 
Witam!
Mam na imię Magda. Za moment skończę 31 lat. Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczyn: Alicji, która ma 12 lat oraz Agnieszki - 10 miesięcznego klopsika. Mojego męża Michała poznałam w Jarocinie. Jesteśmy razem 14 lat, z tego małżeństwem 5 lat. Mieszkamy w Gdyni.

W domu siedzę od roku. Narazie nie wyobrażam sobie powrotu do pracy i zostawienia Agi pod opieką obcej kobity. Jak Ala była mała to łapałam ciśnienie, że chcę do pracy. A teraz wprost przeciwnie. Chyba się starzeje. A może po prostu dojrzałam :szok: ?

Niedługo zostanę świętą, tak moje panienki dają mi popalić. Ala burzliwie dojrzewa i nie mam już nic do powiedzenia (ona wszystko wie lepiej). Agnieszka jest oczkiem w głowie całej rodziny, ale niezły z niej ananas. Przerobiłam już wszystko: noszenie na rączkach, bezsenne noce, wspólne spanie w naszym łóżku, cycanie co 1/2 godziny....i takie tam rózne atrakcje.
Na forum jestem od niedawna, ale chyba powoli się uzależniam.
Pozdrawiam wszystkie mamki siedzące.... a właściwie pracujące w domu.
 
No to moze ja kilka słow o sobie :)

Chociaz juz nie jestem mamą siedzaca w domu, bo dokładnie od miesiaca pracuje, ale zaczynałam tutaj......
na forum jestem juz od grudnia 2004, wiec spory kawałek czasu...........
uwielbiam je, stało sie czescia mojego zycia, jesli wiecie co mam na mysli :):baffled:


Mam na imie Joasia i mam 23 lata............
jestem mam slicznego Kubusia ( fotka ponizej) ktory jutro konczy 14 miesiecy !!!
pracuje w szpitalu specjalistycznym w moim miescie na stanowisku ratownik medyczny, pracuje sobie w pogotwiu, wysylam karetki i opatruje złamane serca........:happy::happy::happy::happy:

moja najwieksza miloscia poza moim Synkiem jest muzyka, kocham ja jak siostre, nie umiem bez Niej zyc!!!Moj mezczyzna jest rowiez muzykiem, ja troche pseudo, bo tylko 2 lata szkoły skrzypiec hehe
razem muzykujemy..........:happy::happy::happy:

planuje kolejne studia, bo jak twierdza moi znajomi jestem chorobliwie ambitna i caly czas chce sie wspinac wyzej i wyzej!!!!

to chyba tyle...............

acha pozdroweczka dla wszystkich nowych i "starych" mamusiek!!!!!!
 
Witam! :-)
Mam na imie Iwona.Mam 28 lat.Mieszkam w Warszawie.Moja rodzinka jest trzy osobowa czyli ja,Robert i nasza najkochansza coreczka Vanesska ktora urodzila sie 12.10 2005r.Niedlugo bedzie konczyc pierwszy roczek swojego zycia! Robert pracuje na chleb, a ja jestem mama siedzaca w domu z dzieckiem.:tak: Na razie mi do pracy nie spieszno,choc czasami ucieklabym od tego "nic" nie robienia czyli sprzatania,gotowania,prania,wychowywania dziecka.Ale to tylko w krytycznych chwilach i zmeczeniu,bo siedzenie w domu z dzieckiem jest takze praca i nie latwa.Mam nadzieje ze czas nam to wynagrodzi.Planujemy miec w nie dlugim czasie kolejne dziecko:-)
Pozdrawiam wszystkie mamy siedzace w domach z dziecmi:-) :-)
 
Witam!!:-)
Mam na imie Kasie i niecale 8 miesiecy temu urodzilam Milenke,doladnie 27 stycznia.W domku siedze u mojej mamy,Milenke wychowuje sama:-( ,jej tatek czasem ja odwiedzi:tak: ,takze moja mama do pracy a domek na mojej glowie:-) .W maju skonczylam 21 lat.W tym roku zaczelam szkole zaocznie i za dwa latka bede technik logistyk:-D .Obecnie jestem w trakcie poszukiwan mieszkanka i pracy na pol etatu,chociaz wiem ze bedzie ciezko,bardzo bym chciala byc juz z Milena na swoim.
Takze witam i pozdrawiam wszakze stara ,ale nowa na mamuskach siedzacych w domku:-)
 
Mam na imię Basia mam 29 lat ,męza imieniem Stefan i córcię Emilię.
mieszkam z rodzinką w Babimoście małym miasteczku województwa lubuskiego, razem z tesciami ,bo niestety na własne M nas nie stac,ale wesoło jest.Emilia urodziła sie 2 marca 2005 roku i jest kochanym słoneczkiem rodziców i dziadków .
maz pracuję na rodzinę :tak: a ja ciężko pracuję w domu :tak: jak na razie lubię to bardzo i nie wiem jak to będzie jak do pracy pójdę:no:

lubię pizze,piwko ,dobre wino a moim hobby jest malowanie i szycie ciuszków dla mojej niuni:laugh2:
 
to teraz JA :cool2:

Mam na imie Asia ale wiekszośc woli ..Biedrona ;-)
Mieszkam w Sobótce to malownicze miasteczko turystyczne połozone u podnóża góry ślęzy < niedaleko Wrocławia >
W kwietniu stukneło mi 25 lat a mojemu mezusiowi 24 < szczeniak :-D > Owocem naszej milosci jest mały JAsio który juz wcale niejest mały < patrz suwak > Nieumiał sam do końca wyjsc wiec mu pomogli i tak 9 listopada pojawił sie na świecie :-) .

Z zawodu jestem grafikiem komputerowym .....bardzo liubie cośtak majstrowac tego typu ale niestety mam mało na to czasu:( ale mam duuuużo prac na płytach i czasami wspominam z łezka w oku ..jak to było fajnie czasami sie zapomniec na kilka godzin i twożyc ....
Jestem także po kursie " upiekszania ludzkiego ciała " czyli kolczykuje w domku :)

Lubie...: Gigera , cole ,frytki , czerwony , czarny ,wiosne , pomidory , ogórki , czerwone słodkie wino , ludzi z pasją i jeszcze dużo innych ....
 
reklama
Hej mam na imię Agnieszka mam męża Rafała jesteśmy razem(formalnie) od 4 października 2003 roku, mamy synka Szymonka który ma rok 5 miesięcy i 10 dni no i kolejnego członka rodziny w drodze pojawi sie w marcu. Siedzę w domu z synkiem może kiedyś pójdę do pracy. Narazie mąż nas utrzymuje -prowadzi działalność gospodarczą więc sobie radzimy. Wykształciłam sie na bankowca w stolicy i póki co dyplom leży w szufladzie gdzieś na dnie:eek:
 
Do góry