reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka kucharska mam - ciasta, ciasteczka, obiady, kolacje

Maselko mozemy i tez tak zrobie dzieki
hmm a pierogow nie umie robic oza tym to mam zapas w zamrazalce babcia w polsce mi zrobila :)))
 
reklama
Spaghetti napoli:
makaron do spaghetti długi gotuję i odcedzam
mięso mielone
ząbek lub 2 czosnku
1-2 małe cebulki
koncentrat pomidorowy
natka pietruszki
przyprawa knorr do spaghetti napoli
ser żółty

Na patelni rozgrzewam odrobinę oleju i wkładam mięso mielone. Cebulkę kroję w drobną kostkę i też wrzucam do patelni i czosnek wyciskam ( jesli nie ma wyciskarki drobno posiekać) i też wrzucić. Chwilę smaże potem wkładam przyprawę i natkę pietruszki, koncentrat pomidorowy i podlewam trochę woda ( żeby się zrobił sos), sól pieprz paprykę mieloną ostrą do smaku. Sos wlewam do ugotowanego makaronu na wierz posypuję startym serem.

SMACZNEGO!:-)
 
Ja mam :
słoik seleru zaprawowego z marchwią
szczypiorek
2 jajka na twardo
ogórek zielony świeży
kukurydza w puszce
majonez
sól pieprz

Seler i kukurydzę odcedzasz, a resztę kroisz w kostkę. Wszystko razem mieszasz dodajesz sól i pieprz do smaku i ze 2-3 łyżki majonezu. Pychotka:tak:
iwona przepis rewelacyjny:-)Robiłam juz 2 razy bo wszyscy się zajadają:tak:Tylko,że za pierwszym razem sie zgapiłam i kupiłam seler bez marchwi:-DAle też było smaczne:tak:
Polecam:-)
 
Nasza wczorajsza kolacja:(Sałatka owocowa)
ananas i brzoskwinie z puszki
2 kiwi
1 gruszka
galaretka
schłodzona śmietanka 18% (może być 30% ale ja nie mogę takiej tłustej i wtedy nie trzeba kleiku)
kleik ryżowy
cukier waniliowy
rodzynki
Owoce i galaretkę pokroić w kostkę,śmietankę ubijać chwilę i dodać cukier i dalej ubijać.Zagęścić kleikiem i wymieszać wszystko razem.Pychota:tak:
 
reklama
Nasza wczorajsza kolacja:(Sałatka owocowa)
ananas i brzoskwinie z puszki
2 kiwi
1 gruszka
galaretka
schłodzona śmietanka 18% (może być 30% ale ja nie mogę takiej tłustej i wtedy nie trzeba kleiku)
kleik ryżowy
cukier waniliowy
rodzynki
Owoce i galaretkę pokroić w kostkę,śmietankę ubijać chwilę i dodać cukier i dalej ubijać.Zagęścić kleikiem i wymieszać wszystko razem.Pychota:tak:
Marta kolacja super:-)
 
Do góry